Vysavač, co vysaje zvířecí chlupy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka95
Povídálka 16 příspěvků 22.12.16 13:40
Vysavač co vysaje zvířecí chlupy?

Ahoj! Chci koupit vysavač, který zvládne vysát i zvířecí srst z koberce. Máme 3 kočky a těch chlupů už je opravdu dost. Prosím tedy nějaké chovatele, jaký vysavač používáte? Moc Vám děkuju za odpovědi :mavam: :srdce:

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 13:42
@anicka95 píše:
Ahoj! Chci koupit vysavač, který zvládne vysát i zvířecí srst z koberce. Máme 3 kočky a těch chlupů už je opravdu dost. Prosím tedy nějaké chovatele, jaký vysavač používáte? Moc Vám děkuju za odpovědi :mavam: :srdce:

my mame Miele s tim nastavcem na chlupy zvireci a je super po všech strankach ;) ale koberce nemame skoro vůbec jen ty dekoracni 3× jinak plovoucky ale z tech to bere teda luxusne ;) ono jde k nejakym vysavacum Sencor dokoupit i jen takova specialni hubice na zvireci chlupy nekde mi to rikali v elektru ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 22.12.16 13:52
@anicka95 píše:
Ahoj! Chci koupit vysavač, který zvládne vysát i zvířecí srst z koberce. Máme 3 kočky a těch chlupů už je opravdu dost. Prosím tedy nějaké chovatele, jaký vysavač používáte? Moc Vám děkuju za odpovědi :mavam: :srdce:

Máme už tři roky ETU Canto s nástavcem na chlupy a super :palec: máme psa, ale ještě před rokem jsme měli dva psy doma a kočku, takže vím, co jsou chlupy.

baal7513
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 22.12.16 13:54

Za mě můžu doporučit Dyson vysavače :-) Odzkoušeno na chlupech od koček. Sice je robustnější, ale saje mnohem lépe, než třeba Elektroluc či Eta, které jsem měla předtím. Jinak značku Sencor vůbec nedoporučuju - jakýkoli přístroj od nich se počase rozbil. Přijde mi, že nejsou tak kvalitní a hrají na nízkou cenu.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 22.12.16 13:56
@baal7513 píše:
Za mě můžu doporučit Dyson vysavače :-) Odzkoušeno na chlupech od koček. Sice je robustnější, ale saje mnohem lépe, než třeba Elektroluc či Eta, které jsem měla předtím. Jinak značku Sencor vůbec nedoporučuju - jakýkoli přístroj od nich se počase rozbil. Přijde mi, že nejsou tak kvalitní a hrají na nízkou cenu.

Já zase naprosto nenávidim značku Concept, to jsou totál šmejdy :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 22.12.16 14:19

Mame Miele Cat&Dog a nase tři kočky zvládá s přehledem :mrgreen:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 22.12.16 14:24

Mám v ruce časopis d-test ze srpna.
vlákna(chlupy) z koberce výborně vysál vítěz testu :
Rowenta silence force extreme za cca 7500kč
výborně dopadl i
miele compact c2 excellence ecoline za 5990kč

a my si k vánocům nadělili kompromis Eta manoa 2501 za cca 3000kč- chlupy taky zvládá skvěle a dopadl lépe než některé vysavače za 8000kč a dostal hodnocení Výhodný nákup

takže taky záleží, kolik za něj chceš dát…

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 22.12.16 15:58

Teď mám na chlupy Bosh ProAnimal (nebo tak nějak) se speciálním nástavcem na koberec. Ještě výborně bere chlupy z koberce Worwerk, ale ten je dost těžký do ruky, proto jsem ho dala pryč potom co jsem dala pryč celoplošné koberce.

samuelle
Kecalka 349 příspěvků 22.12.16 16:35

Teď jsme koupili Zelmer ZVC 425 HT a je naprosto :palec: Má výborný tah, chlupy opravdu vysaje a je za výbornou cenu okolo 2400,– Je uveden i na přední příčce na Heurece.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >