Vysavač pro alergika s atopickým ekzémem

Anonymni
28.9.08 15:04

Vysavač pro alergika s atopickým ekzemem

Dobrý den,

holky, jaké používáte vysavače, když mají vaše děti alergii a atopický ekzem? Favoritem jsou u mě zatím bezsáčkové vysavače s Hepa filtrem. Lepší jsou prý ty nejdražší. No nevím, 15 tis. mě přijde dost. Jaké máte zkušenosti s těmi vašimi? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
28.9.08 15:21

My máme obyč vysavač a bohatě stačí, vyházela jsem totiž koberce. :D Dcera je taky atopik, v pokojíčku má kousek koberce na hraní, jinak doma žádný není. A je po problému. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
28.9.08 16:23

Jak psala pisatelka předemnou, nejlepší jsou žádné koberce, vlhké vytírání a i stírání prachu navlhko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
1.5.14 19:39

Ahoj holky jsme v podnájmu a koberce bohužel mít musíme ale synovi se atopický ekzém oběvil až tady tak si myslím že by to těmi koberci mohlo být. Byli jsme teď i na alergologii a vyšly mu nějaké plísně paní doktorka říkala že jsou to spíše podzimní ale on na podzim nikdy nic neměl až tady v tom bytě jsme tady od ledna a od března bojujeme napadlo mě nechat ty koberce vyčistit nějakou firmou máte stím některá zkušenosti a myslíte že by to mohly bejt ty koberce když nikdy nic neměl jak byl miminko tak jsme taky měli koberce ale skoro nové takže byly čisté a nebyly po nikom cizím jen po nás nebo myslíte že by se ta plíseň mohla někde schovávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2170
1.5.14 21:59

@brouček123 Já bych určitě nechala vyčistit firmou. Škoda že je nemůžete vyhodit. My nemáme, koberce, závěsy, záclony a nikde žádné lapače prachu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
2.5.14 08:32

Kdyby jsme je vyhodili tak tady jsou úplně staré podlahy ale fakt strašné nešlo by na ne dat ani linoleum protože to není rovné. Taky mě ty koberce vadí ale bohužel je musím trpět hlavně mi vadí že jsou po někom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
2.5.14 08:32

Kdyby jsme je vyhodili tak tady jsou úplně staré podlahy ale fakt strašné nešlo by na ne dat ani linoleum protože to není rovné. Taky mě ty koberce vadí ale bohužel je musím trpět hlavně mi vadí že jsou po někom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama