Reklama

Vysazená antikoncepce a menstruace nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 08:17
Vysazena antikoncepce a MS nedorazila

Mám dotaz, brala jsem 3platabez přestávky(nechtěla jsem mít MS) antikoncepci foxinete něj, minuly týden jsem vzala poslední tabletu v pátek a do dneska jsem nedostala MS :( zkoisim tehu testy a nic, jsou negativní :( při brání antikoncepce jsem v posledním platicku brala 3dny antibiotika na zánět mocaku… Chtěli bychom miminko, ale když jsem to nedostala tak asi máme smůlu se snažení tenhle měsíc co? Stalo se některé z vas ze měla stejný problém a i když to nedostala tak otěhotněla? Kdy jít k dr.na vyvolavacku? děkuji za odpovědi :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 19.02.17 08:45

Nechtěla jsi mít 3 měsíce ms, teď si vysadíš HA a čekáš, že tělo bude fungovat po té náloži umělých hormonů v pohodě? mimochodem, vyvolávačka zas vyvolá jen umělou menstruaci. co nechat tělo vydechnout od těch hnusů a dát mu šanci, aby fungovalo normálně?? :zed:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 09:02

Nech tělo fungovat, tak jak má. Někdy to chvíli trvá, než se tělo srovná. Já brala HA 10 let a první regulerní MS přišla až po 48 dnech. Kamarádce se cyklus rovnal skoro rok.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 09:03

Jinak ohledně snahy o miminko, možná by to chtělo nastudovat něco o ženském cyklu. Protože ovulovat klidně můžeš.

Lendeš
Kelišová 5138 příspěvků 19.02.17 09:29

Na vyvolávačku bych nešla, dej tělu čas, aby se po hormonech srovnalo.. můžeš zkusit kontryhelový čaj.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 30 inzerátů 19.02.17 10:01

Snažit se okamžitě po vysazení antikoncepce brané takhle v kuse nepovažuju za rozumné. Nechala bych tělo minimálně měsíc odpočinout a pročistit.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 19.02.17 10:50

Zakladatelko, tak to já bych se zase klidně snažila. Mě doktorka i říkala, že po vysazení antikoncepce může tělo naskočit snadněji než když se půl roku „čistíš“ (zářným příkladem je moje starší dítě, které se podařilo hned v prvním cyklu po vysazení HA - a já počítala, že to bude minimálně půl roku trvat…). je to věc názoru. Osobně si myslím, že tím braním HA v kuse sis tělo docela pobláznila a bude chvíli trvat než se vzpamatuje. Ale to ti nebrání v tom, abyste se s partnerem milovali a uvidíš, co z toho bude. Prostě bych tomu nechala volný průběh a dala šanci tělu ukázat, jak se s tím popere.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 11:54

Takže i když nemám MS a ani by neprislaje možné že otehotnim? Já jsem si myslela ze když to nebudu mít tak tím pádem nebude ani ovulace :think: slyším prvně ze bez MS může žena ovulovat :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 11:55
@Anonymní píše:
Takže i když nemám MS a ani by neprislaje možné že otehotnim? Já jsem si myslela ze když to nebudu mít tak tím pádem nebude ani ovulace :think: slyším prvně ze bez MS může žena ovulovat :nevim:

Tak ovulace předchází menstruaci, že.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 19.02.17 12:11

Nejdřív musí být ovulace, aby mohla přijít menstruace ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:00

Ano to je logickez, ale ze zkušenosti s darovanim vajíček vim, ze vajíčko se začíná tvořit od 1.dne MS, takže si myslím ze asi ovulace nebude když nemám MS? :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 13:06
@Anonymní píše:
Ano to je logickez, ale ze zkušenosti s darovanim vajíček vim, ze vajíčko se začíná tvořit od 1.dne MS, takže si myslím ze asi ovulace nebude když nemám MS? :nevim:

Tak s vajíčky se žena již narodí, ty se nijak netvoří. Jen zrají a uvolňují se.
A takových, co kojily, nemenstruovaly a najednou byly těhotné, je taky habakuk. ;)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 19.02.17 13:36
@Anonymní píše:
Ano to je logickez, ale ze zkušenosti s darovanim vajíček vim, ze vajíčko se začíná tvořit od 1.dne MS, takže si myslím ze asi ovulace nebude když nemám MS? :nevim:

Urcite. Ono se muze stat ze ms neforazila protoze sliznice je nizka po te HAK aly cyklus se nastartoval. Tedy vajicko zraje, muze dojit k oplodneni a dalsi ms se pak nedostavi protoze uz je zena tehotna…
Jinak ja teda nepobrala moc kdy doslo k tomu snazeni? Pises ze do minuleho tydne jsi brala HAK - tri plata v kuse- prozatim se nedostavila menstruace. Tak moc nevidim prostor kdy by melo dojit k otehotneni…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 14:35

Ano to je logickez, ale ze zkušenosti s darovanim vajíček vim, ze vajíčko se začíná tvořit od 1.dne MS, takže si myslím ze asi ovulace nebude když nemám MS? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 14:41

Chceme se začít snažit od tohodle mesice :lol: řekli jsme az doberu prášky tak další nenasadim a ted mi meska MS. zkoušela jsem pro jistotu tehu test(brala jsem antibiotika) jestli třeba atb nesnizila účinnost antiny a jestli se nepodařilo miminko právě :nevim: ale negativní. mám ovulacni testy, mám si je zkoušet dělat abych věděla zda ovu přišla nebo ne? Kdy mám jít k doktorovi pokud to nedostanou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama