Vysazená antikoncepce a případné těhotenství

38
12.8.15 20:50

Vysazená antikoncepce a případné těhotenství

Zdravím Vás maminky. Do nedávna jsem brala antikoncepci AZALIA. Brala jsem ji rok, a s velkými problémy, co týden to krvácení nebo špinění. Tak jsem ji v březnu na chvíli vysadila a čekala co se stane. Po cca 3 týdnech přišla MS. Počkala jsem do další jestli nebude opětovně nějaký problém a po poradě s lékařem při další MS jsme opět nasadili jestli to nepomůže. Problémy s opakovaly a po posledním velkém krvácení jsem vysadila úplně. Načež jsem s manželem začali uvažovat o miminku - druhém. Je to již měsíc od vysazení, MS nikde. pobolívá mě v podbřišku. Ani pořádně si nevybavuju jestli jsem něco podobného měla při prvním těhu. Je možné, že mohu být těhotná ihned po vysazení? Test byl zatím minulý týden negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4208
12.8.15 21:04

Možné to určitě je, můj gynekolog říká, že po vysazení antikoncepce bývají první 3 měsíce nejplodnější a probíhá tzv. superovulace :mrgreen: A nebo to je naopak a tělo se první měsíce vyrovnává se změnou a cyklus může být rozházený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4148
12.8.15 21:10

Můj dr. říká, že hned po vysazení HA bývá obyčejně nejlepší pravděpodobnost pro početí. Ale ta HA musí ženě sednout, což se u tebe evidentně nestalo. Moc nechápu, proč to dr. nasadil znovu, když ti to evidentně nesedlo.. Pokud máš měsíc zpozdění a MS nikde, tak o těhotenství spíš pochybuju. Zajdi k dr, nejspíš to bude chtít vyvolávačku a doufat, že se cyklus brzo napraví… Já si prošla taky anovulákama a rozhozeným cyklem. Ale první půl rok po vysazení šlapala MS jako hodiny, jenže to jsme se ještě o dítě nesnažili. No a pak nastaly potíže, které jsou prý po vysazení HA velmi časté…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
12.8.15 21:37

Já vysadila HAK a MS nikde. Myslela jsem, že mám tělo rozhašené z hormonů, cítila jsem tlaky v podbřišku, prsa mě bolely, chodila jsem s vložkou, protože jsem cítila, že už už začnu krvácet a ono ne. Otěhotněla jsem hned, nedostala jsem ani první MS. Takže jsem zářný příklad, že možné to je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
12.8.15 21:41

Je teda fakt, že si u syna nepamatuju jak to vůbec bylo. Ještě ho kojím (je mu 20 měsíců) a už je mi to velmi nepříjemné, zatím mě teda prsa nebolí tak nevím, ale ty tlaky jsou celkem dost silný, ne teda celý den. Jsou mi nepříjemné těsné kalhoty s nízkým sedem a to jsem nikdy problém neměla, taky pořád chodím s vložkou a nic. Jsem nafouknutá jak balon jen odlítnout :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
13.8.15 07:29

@majda234 No tak si udělej další test a uvidíš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.8.15 07:56

Ahojky holky:-) Tak to je napínavé. Zakladatelko dej vědět jak dopadl testík!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.8.15 08:46

Tak testík zatím negativní. To jsem měla ale i u prvního těhu i v 15tt :mrgreen: takže jsem se objednala k dr, aby na mě koukl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.8.15 08:50

Tak dej vědět :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
13.8.15 09:00

@krystinka.a Jj, jsem také zvědavá :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.8.15 09:24
@Saffiraa píše:
@krystinka.a Jj, jsem také zvědavá :dance:
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
24.8.15 13:13

@majda234 Tak jak to vlastně dopadlo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
26.8.15 13:08

Zdravím všechny, měla jsem problém s internetem. Při kontrole u dr. potvzrené těhotenství (8 týden) bohužel následkem dlouhodobých stresů a problémů ukonečeno potratem… ale život jde dál, zkusíme to znova :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama