Vysazení antidepresiv a motání hlavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
17.9.21 08:06

Vysazení antidepresiv a motání hlavy

Ahoj holky a kluci :mavam:

Po roce a půl jsem vysadila antidepresiva na úzkostnou poruchu, vysazovala jsem po čtvrtkách a fakt dlouho, asi tak čtvrt roku.

Poslední cca 2 měsíce jsem brala už jen čtvrtku (takže dávka byla nula nula prd), před týdnem jsem vysadila úplně, cítila jsem se skvěle a byla jsem na sebe fakt pyšná, že už AD nezobu. :mrgreen:

Ale poslední dva dny se mi šíleně motá hlava co každou minutu, není to nic extra hroznýho, co by mi dělalo psychicky zle, ale strašně mě to otravuje a je to dost nepříjemný. A mám takový jakoby výboje v hlavě nebo jak to nazvat, vždycky mnou ten,,výboj” projede a hned na to mám prudký zamotání hlavy.

Máte s tím někdo zkušenost za jak dlouho by mě to asi tak mohlo přejít? :think:

Děkujiii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4690
17.9.21 09:19

Tohle se děje při vysazení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
17.9.21 09:21
@S.maya píše:
Tohle se děje při vysazení :)

Já vím, ale za jak dlouho mě to přejde? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
17.9.21 09:49

Ahoj, mně se točila hlava 2 nebo 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
17.9.21 09:50

Jestli si to vysazovala někdy před několika dny až týdny, tak to nejspíš bude vedlejší učinek toho, že si teda biochemie v tvém mozku zvyká na to, že jede sama bez opory, že defintivině byly zmetabolizovány ty léky co si vysadila.

Vydrž, jestli to týdne dvou nezmizí, volej ošetřujícímu psychiatrovi, ale mělo by to být v pohodě.

Na podporu zklidnění neurochemie bych kombinovala pravidelný pohyb a nějaké relaxačně-meditační techniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
17.9.21 09:52
@Maminkaha píše:
Ahoj, mně se točila hlava 2 nebo 3 týdny.

Tak to není tak strašný, to snad přežiju :palec:

@Ou píše:
Jestli si to vysazovala někdy před několika dny až týdny, tak to nejspíš bude vedlejší učinek toho, že si teda biochemie v tvém mozku zvyká na to, že jede sama bez opory, že defintivině byly zmetabolizovány ty léky co si vysadila.

Vydrž, jestli to týdne dvou nezmizí, volej ošetřujícímu psychiatrovi, ale mělo by to být v pohodě.

Na podporu zklidnění neurochemie bych kombinovala pravidelný pohyb a nějaké relaxačně-meditační techniky.

Díky za vysvětlení Ou, ty jsi taková naše mamina tady nás všech. Vždycky poradíš. :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4690
17.9.21 09:54
@Poyersova píše:
Já vím, ale za jak dlouho mě to přejde? :think: :lol:

Může to přejít za týden nebo i 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
17.9.21 09:54

Já si kdysi pomohla tím, že jsem vysazovala obden. Pak ob tři dny a pak šup pryč.
Tělo si lépe zvyklo.
Ono i tu čtvrtku mi tělo cítilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat