Vysazení antidepresiv po 4 měsících

585
24.1.21 11:35

Vysazení antidepresiv po 4 mesicich

Holky mám dotaz…beru Asentru 50 už delší dobu a před 4 mesici sem začla brát Triticoo AC75 ale nedělá mi dobře, brala jsem 2/3.. Beru 1/3 4 den a třepu se jako ratlik a buší mi srdce, přijde mi to jako úzkost.. Přejde to.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16388
24.1.21 11:41

Řeš to ošetřujícím psychiatrem. V žádném případě neměň psychofarmaka podle vlastní nálady, natož podle internetu.

Jinak trittico nezasahuje do hladin serotoninu, nemívá vedlejší účinky při nástupu jako třeba SSRI.

Zítra ráno volej svému lékaři. v případě že ti to píše praktik, tak se objednej na nejbližší psychiatrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
24.1.21 11:58
@mikoy píše:
Holky mám dotaz…beru Asentru 50 už delší dobu a před 4 mesici sem začla brát Triticoo AC75 ale nedělá mi dobře, brala jsem 2/3.. Beru 1/3 4 den a třepu se jako ratlik a buší mi srdce, přijde mi to jako úzkost.. Přejde to.. :think:

Určitě nic nevysazuj, vše řeš s lékařem.
Jinak já mám trittico na spaní když potřebuji, není to klasické AD. Navíc ta dávka 1/3 75mg je fakt nízká, z toho to mít nebudeš. Dostala jsi to navíc proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
24.1.21 12:33

@Proto02 já byla po té půlce úplně mimo. Dnes je mi lépe. Dostala jsem ho na spaní po týdnu úplně vyčerpánim organismu. Myslím si že mé AD přestávají po 7 letech fungovat a objevují se zřejmě deprese, protože jinak vše bylo normální.. Z nespavosti jsem dostala úzkost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
24.1.21 14:35

@mikoy jasně -právě proto je potřeba zvážit jiná antidepresiva a je potřeba to řešit s psychiatrem.

jinak až to zabere, tak přidej psychoterapii.

Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat