Vysazení antikoncepce a následné nasazení po několika měsících

Anonymní
9.2.21 23:12

Vysazení antikoncepce a následné nasazení po několika měsících

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Asi už podobné téma proběhlo, ale jak to je s vysazením antikoncepce? Musí se to hlásit gynekologii? A popřípadě můžu se k antikoncepci zase vrátit? Například jeden měsíc vysadit a za tři měsíce zase nasadit? Nemám partnera, tak mi přijde naprosto zbytečné brát teď antikoncepci.
Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
9.2.21 23:35

Je to tvoje tělo a ty uznejte za vhodné, co je pro tebe to pravé.
Já například antikoncepci brala před x lety asi rok. Vůbec mi nesedla, tak jsem ji přestala ze dne na den brát.
Na preventivní prohlídce se mě jen doktorka zeptala, zda užívám nějaké léky, tak jsem řekla, že ne, že antikoncepci jsem vysadila. Zeptala se mě, jestli z důvodu, že chci otěhotnět. Řekla jsem, že ne a automaticky přešla na další otázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
9.2.21 23:44

Dober poslední platíčko a další si nasad až budeš chtít v první den menstruace. Nikomu to nemusíš hlásit. Tohle je nezajímá. Jen pokud bys měla nějaké potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
10.2.21 00:54

No jde o to, ze pri brani prasku musis chodit na prohlidku co pul roku a kdyz prasky nemas tak co rok - aspon muj gynekolog na tom trva.
A jinak ja vysazovala na cca 9 mesicu a vse ok. Jen jsem pak nasadila jinou HA tak jsem pak akorat objednala a dosla si pro novy prasky, pak klasika prohlidky po pul roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
10.2.21 08:48

Ja jsem to tak jednou udělala a byla to největší blbost. Vysadila jsem asi na půl roku, do té doby jsem byl max spokojená. Ale jak jsem to začala brat znovu, totálně mě ty hormony rozhazely úplně všechno, co šlo. Velmi rychle jsem zase přestala a už nikdy nezačnu. Nehlasila jsem to nikomu, jen na preventivce jsem to oznámila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
10.2.21 09:38

Mě přijde na hlavu vysazovat a nasazovat podle toho, jak mám chlapa. To budete pořád rozhazovat tělu hormony a cyklus. Než si tělo zvykne, že anti není, už zas bude… A když to s chlapem nevyjde, tak zase vysadíte? Nesmysl.

Pokud vysadíte, tak používejte kondomy, nebo jinou formu antikoncepce. Ale do kolotoče vysazování a nasazování něčeho, u čeho je prakticky jisté, že je to dost sajrajt, bych se nepouštěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
11.2.21 19:28

Mi to třeba zadržovalo strašně moc vodu v těle. Musela jsem se kvuli toho začít odvodňovat, protože jsem se cítila hrozně. Také jsem přibrala. Po vysazení mi začaly vypadávat vlasy a už bych do toho znova nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat