Vysazení antikoncepce a tak trochu překvapení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 88 příspěvků 15.01.18 14:16
Vysazení antikoncepce a tak trochu překvapení

Dobrý den, mám takový dotaz, připadám si že sem asi uplně jediná na světě, která to tak má :D ale nejsem si vůbec jistá jestli to je takto dobře. Někdy v listopadu jsme si s přítelem řekli že by jsme chtěli začít pomalu pracovat na miminku. Vysadila jsem tedy po 7 letech antikoncepci a čekala co se bude dít. K mému trochu překvapení přišla menstruace o dva dny dříve (cyklus 26 dní), než by přišla s antikoncepcí, čekala bych že budu mít zpoždění ale byla jsem za to ráda, první měsíc jsem nechala proběhnout ještě s ochranou jak jsem četla, je lepší ten první měsíc počkat a druhý měsíc tedy v prosinci jsme se začli snažit. Druhá mestruace přišla také, přesně na den předchozího cyklu. (26 dní) Teď v lednu jsme se začali tedy snažit ještě více, ale zas mě začíná pobolívat podbřišek. V pátek by to mělo být zas 26 dní. Předchozí dvě menstruace které jsem měla po vysazení proběhli uplně stejně, vždy trvaly max. 4 dny přičemž druhý den byla dost silná, třetí den již skoro nebyla… 8o Jsem ztoho trochu v šoku, jelikož je to všechno tak ukazkové, ale těhotenství pořád ne a ne přijít. Navíc jsem si v prosinci koupila i ovulační testy a ovulaci jsem si naměřila někdy kolem 11 dne cyklu, tedy podle testu taky ukazkové. Já nevím, jsem trochu zmatená, myslíte že je to takhle v pořádku? :) Děkuji za názory. :srdce:

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4360 příspěvků 15.01.18 14:20

Mas naprosto ukazkovy cyklus, ovulace probiha. Ja nechapu co resis :nevim:. Snazite se teprve 3 mesice, to je opravdu malo. Dej tomu tak rok a pak zacni neco resit ;).

Lusicek
Stálice 88 příspěvků 15.01.18 14:22

Já vím, že asi plašim zbytečně :D jen jsem četla dokonce článek jak je téměř nemožné mít po vysazení na den pravidelný cyklus a všechny kamarádky okolo mě co vysadili měli vždy tak měsíc zpoždění, tak je to až tak ukazkový, že je to pro mě podezřelý :D Děkuji za názor :)

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 15.01.18 14:22

Měla jsem to dost podobně, vše klapalo jak hodinky a 3 cyklus jsem otěhotněla. Přestaň se sledovat je to nejhorší co můžeš dělat

Lusicek
Stálice 88 příspěvků 15.01.18 14:23

Ano, budu s tím sledováním muset něco udělat :D děkuji

Popokatepetla
Závislačka 2957 příspěvků 15.01.18 14:29

Taky jsem po vysazení měla cykly hned krásně pravidelné (na dny si to nepamatuju, nesledovala jsem to tak bedlivě). 4m po vysazení jsem otěhotněla a narodila se nám krásná dvojčátka :mrgreen: Neřeš to, když není žádný evidentní problém - ovulační testy tě budou akorát stresovat.

Lusicek
Stálice 88 příspěvků 15.01.18 14:30

Dvojčátka :D :D :D tak to gratuluji :D a obdivuji, já sama doufám, že na poprvé bude jen jedno :D

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 15.01.18 14:43

Ja jsem i po vysazeni antikoncepce mela cyklus i ovulaci temer na hodinu. O dite se snazime uz rok. Do roka je normalni to ani neresit:) U nas vime chybu u me takze to rovnou resime a stejne potracim.. Ovulaci vis to je fajn, jeste vydrz bez nervu:) Pak jsou ty mesice cim dal delsi:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama