Vysazení antikoncepce a těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 20:06

vysazení antikoncepce a těhotenství

Ahoj holky,
v prosinci jsem vysadila antikoncepci po cca 2 letech. Poslední MS jsem měla 20.12, teď jsem to měla dostat 19.1 a do teď nic 🤷🏻‍♀️ na testech strašně slabá druhá čárka, někdy mě pobolívá v podbřišku a jsem tak nějak „nafouklá“. Dnes jsem byla u dr. a jediné co mi řekla je, že viděla trošku volné tekutiny a že to mohlo značit ovulaci. Neposlala mě ani na krev :roll: a já jsem z toho teď zmatená, mám tedy prostě jen čekat, nebo mám k dr. skočit za další týden, když MS nepřijde? Dělala mi i ultrazvuk a řekla, že na MS to rozhodně nevypadá.
Tak nevím :nevim:
Máte s tím některá zkušenost? Je možné abych byla těhotná? Za jak dlouho jste po vysazení antikoncepce otěhotněly vy? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1367
25.1.22 20:10

Můžeš být těhotná..můžeš mít opožděnou ms po vysazení antikoncepce..může to být cokoliv. prostě čekej…pokud má nepřijde udělej si za pár dní znovu test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19426
25.1.22 20:25

Jit k dr po 6 dnech od teoreticky vynechane ms je hloupost. Po vysazení ha, můžeš mít rozhozene hormony, kdyz rika ze na ms to nevypadá, tak to nebude ani těhotenství. Proste počkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.1.22 12:22

Já s tím zkušenost mám, brala jsem HA 4 roky a hned v prvním cyklu jsem otěhotněla, ani jsem tomu nevěřila, že by to tak mohlo být, taky nejprve na testu slaboučká čárka a teď už mám doma půlroční miminko :) Myslím si, že to může být těhotenství, držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.22 15:04

Hlásím se znovu, zakladatelka

Dnes je to už 11. den co mám zpoždění, test jsem žádný nezkoušela, až dnes ráno.. Byly tam // čárky, sice byla ta druhá slabší, ale byla tam :andel: Teď odpoledne jsem dělala další test pro kontrolu a tam už druhá čárka byla strašně špatně vidět :? občas mě bolí břicho jako před MS, pak se to ale uklidní a je vše v pohodě. Nevím teda jestli se můžu radovat nebo ne. Prý je HCG nejvyšší ráno, je možné, že právě proto byl odpolední test jiný?
Moje dr. má covid, takže v ordinaci bude až za týden..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat