Vysazení antikoncepce dříve, než mám?

2.8.15 12:05

Vysazení antikoncepce dříve než mám?

**DOBRÝ DEN DÁMY,
**Měla bych takový dotaz se snoubencem bychom se rádi pokoušeli o miminko, bohužel ještě mám nějakých 15 dní do vysazení antikoncepce (Mám kroužek NUVARING). Nejraději bych to vysadila hned, ale raději se zeptám na zkušenost ostatních, než udělám nějakou hloupost.
A také myslíte že je dobré, se objednat na kontrolu na gynekologii před tím než bychom se snažili? (Stejně bych tam měla jít po půl roce na preventivku, našli mi tam už dvakrát za sebou nějaký epitel.)
A je dobré si obstarat nějaké vitamíny?

Mnohokrát děkuji! :-) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69017
2.8.15 12:06

@krystinka.a Myslím, že univerzální odpověď na všechny tvoje otázky zní: Nedělej z toho vědu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
2.8.15 12:07

Těch 15 dní ho tam ještě nech. Alespoň se ten poslední „cyklus“ doběhne správně. Bylo by zbytečný to nějak rozházet. Už tak můžou být po vysazení problémy.
Na gynekologii není potřeba jít, jestli vyloženě nechceš nebo nemáš nějaký problém. Vitaminy jsou na tvém uvážení. Můžeš, nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 12:08
@j.a.n.i1 píše:
@krystinka.a Myslím, že univerzální odpověď na všechny tvoje otázky zní: Nedělej z toho vědu ;-)

To sice ano, ale prodělala jsem rakovinu a musím se hlídat totiž :/. Jinak bych z toho vědu vůbec nedělala :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 12:08
@RadkaCh píše:
Těch 15 dní ho tam ještě nech. Alespoň se ten poslední „cyklus“ doběhne správně. Bylo by zbytečný to nějak rozházet. Už tak můžou být po vysazení problémy.
Na gynekologii není potřeba jít, jestli vyloženě nechceš nebo nemáš nějaký problém. Vitaminy jsou na tvém uvážení. Můžeš, nemusíš.

Super, díky moc! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
2.8.15 12:11
@krystinka.a píše:
To sice ano, ale prodělala jsem rakovinu a musím se hlídat totiž :/. Jinak bych z toho vědu vůbec nedělala :lol: :dance:

A tohle jsi s gynekologem a onkologem řešila? Už tady píšu pod nickem, tak doufám, že si to nikdo nespojí se jmény. Ale moje kamarádka měla maminku, která jí umřela na rakovinu, tak jí teď celkem pečlivě sledují a vzhledem k tomu, že jí byly v těle nalezeny rakovinotvorné buňky, tak jí bylo nejlíp doporučeno otěhotnět asistovaně s tím, že rakovinotvorné buňky odstraní už v začátku z vajíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69017
2.8.15 12:16
@krystinka.a píše:
To sice ano, ale prodělala jsem rakovinu a musím se hlídat totiž :/. Jinak bych z toho vědu vůbec nedělala :lol: :dance:

To fakt ale v úvodním příspěvku nepíšeš… ono našli nějaké epilety není to samé jako prodělala jsem rakovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 12:19

Bohužel neřešila, ale moje gynekoložka má onko specializaci, každopádně od rakoviny je to 8 let, byla jsem v té době ještě malá holka a ani jsem to neměla tenkrát dostat, a dostala. Ale jediné co mi bylo doporučeno, tak otěhotnět co nejdříve budu chtít.. Jinak nic. Takže asi se raději objednám i na tu gyndu, s tím že bych toto s ní prokonzultovala. Jinak ještě moje onkoložka mi jen gratulovala, když jsem jí řekla že bychom rádi miminko.. To víš strach mám z toho..Ale zase jsem optimistka :dance: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 12:21
@j.a.n.i1 píše:
To fakt ale v úvodním příspěvku nepíšeš… ono našli nějaké epilety není to samé jako prodělala jsem rakovinu.

Já vím, vždyt' jsem trdlo. Říkám prodělala jsem rakovinu před 8 lety a až ted' mi našli nějaký epitel, doktorka mi řekla že není čeho se bát. Člověku se taky pořádně nic neřekne a to ikdyž se aktivně zeptá. :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 14:25

@krystinka.a Klid, já měla pořád nálezy v pochvě. E coli, streptokok, bakterie v moči, vše co je v těhotenství nebezpečný. Epitel je proti tomu nic

• Nahlásit
  • Citovat
2.8.15 19:48

Tak paráda, děkuji moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama