Reklama

Vysazení antikoncepce kvůli zdravotnímu stavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janazezulka
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 20:10
Vysazení antikoncepce kvůli zdravotnímu stavu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kvůli mému zdravotnímu stavu mi bylo paní doktorkou doporučeno vysadit na měsíc antikoncepci. Od 1.9.-30.9. jsem antikoncepci nebrala a neuvědomila jsem si to a vzala jsem si jí hned 1.10. Bez toho aniž bych si ji vzala 1. den menstruace. No 6.10. jsem měla nechráněný sex. Moje otázka zní můžu být těhotná? Jak dlouho trvá než začne antikoncepce působit, když jsem si ji vzala až týden po menstruaci? K tomu jsem ještě brala od 26.9. do 30.9. prášky, vaginální tobolky a mast od MACMIRORU.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 07.10.18 20:12

A co to je za nemoc, při které se na měsíc vysadí antikoncepce? Kondomy došly?

Janazezulka
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 20:24
@Russet píše:
A co to je za nemoc, při které se na měsíc vysadí antikoncepce? Kondomy došly?

Měla jsem problémy a byly mi dělány testy na rakovinu DČ. Po té co přišly negativní výsledky jsem mohla začít opět užívat antikoncepci. Během toho co jsem nebrala HA tak jsem pohlavní styk neměla. Po tom co jsem ji začala užívat mi to vůbec nedošlo jak jsem psala, neuvědomila jsem ti to že jsem měla počkat. Každopádně na něco jsem se ptala a vy mi tu pokládáte otázku na něco jiného :) …

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 07.10.18 22:34
@Janazezulka píše:
Měla jsem problémy a byly mi dělány testy na rakovinu DČ. Po té co přišly negativní výsledky jsem mohla začít opět užívat antikoncepci. Během toho co jsem nebrala HA tak jsem pohlavní styk neměla. Po tom co jsem ji začala užívat mi to vůbec nedošlo jak jsem psala, neuvědomila jsem ti to že jsem měla počkat. Každopádně na něco jsem se ptala a vy mi tu pokládáte otázku na něco jiného :)

Jestli jsi těhotná, ti může říct jen gynekolog nebo těhotenský test. Přečti si příbalový leták své antikoncepce. Tam by mělo být napsané, po jaké době užívání jsi chráněná. Navíc bys měla být poučena i gynekologem, pokud je to tvá první antikoncepce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >