Vysazení antikoncepce kvůli zdravotnímu stavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janazezulka
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 20:10
Vysazení antikoncepce kvůli zdravotnímu stavu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kvůli mému zdravotnímu stavu mi bylo paní doktorkou doporučeno vysadit na měsíc antikoncepci. Od 1.9.-30.9. jsem antikoncepci nebrala a neuvědomila jsem si to a vzala jsem si jí hned 1.10. Bez toho aniž bych si ji vzala 1. den menstruace. No 6.10. jsem měla nechráněný sex. Moje otázka zní můžu být těhotná? Jak dlouho trvá než začne antikoncepce působit, když jsem si ji vzala až týden po menstruaci? K tomu jsem ještě brala od 26.9. do 30.9. prášky, vaginální tobolky a mast od MACMIRORU.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 07.10.18 20:12

A co to je za nemoc, při které se na měsíc vysadí antikoncepce? Kondomy došly?

Janazezulka
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 20:24
@Russet píše:
A co to je za nemoc, při které se na měsíc vysadí antikoncepce? Kondomy došly?

Měla jsem problémy a byly mi dělány testy na rakovinu DČ. Po té co přišly negativní výsledky jsem mohla začít opět užívat antikoncepci. Během toho co jsem nebrala HA tak jsem pohlavní styk neměla. Po tom co jsem ji začala užívat mi to vůbec nedošlo jak jsem psala, neuvědomila jsem ti to že jsem měla počkat. Každopádně na něco jsem se ptala a vy mi tu pokládáte otázku na něco jiného :) …

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 07.10.18 22:34
@Janazezulka píše:
Měla jsem problémy a byly mi dělány testy na rakovinu DČ. Po té co přišly negativní výsledky jsem mohla začít opět užívat antikoncepci. Během toho co jsem nebrala HA tak jsem pohlavní styk neměla. Po tom co jsem ji začala užívat mi to vůbec nedošlo jak jsem psala, neuvědomila jsem ti to že jsem měla počkat. Každopádně na něco jsem se ptala a vy mi tu pokládáte otázku na něco jiného :)

Jestli jsi těhotná, ti může říct jen gynekolog nebo těhotenský test. Přečti si příbalový leták své antikoncepce. Tam by mělo být napsané, po jaké době užívání jsi chráněná. Navíc bys měla být poučena i gynekologem, pokud je to tvá první antikoncepce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >