Vysazení antikoncepce na začátku

80
4.10.19 15:15

Vysazení antikoncepce na začátku

Ahoj holky, jsem tři měsíce po porodu, nasadila jsem antikoncepci ac jsem nechtěla, ale mám dvě děti a další už nechci. Beru první platicko, pět prášku, ale každým dnem je mi hůř a hůř, motání hlavy, zvracení, silné nevolnosti. Dr je tam az v pondělí a přes víkend to nedam aby mi bylo ještě hůř, musím se postarat o dvě děti. Myslíte že je můžu vysadit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16997
4.10.19 15:17

Vysadit můžeš, ale budete se muset pečlivě chránit, protože takto krátkodobé braní spíše vyvolává ovulaci. Taky jsem musela přestat užívat antikoncepci. Po prvním porodu to bylo OK, ale po druhém mi ta samá antikoncepce dělala neuvěřitelně zle. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
9.10.19 19:28

No, pokud je to opravdu špatně, že nemůžeš fungovat a nemůžeš to regulovat přes víkend třeba dočasně práškem na bolest, tak asi vysadit no, ale pak bude asi potřeba čekat na další menstruaci, než se bude moci s novou začít a tělo se vystavuje dalším změnám hormonů. Většinou mají ty prášky v návodu, že vynechání v prvním a posledním týdnu braní prášku v podstatě vynuluje ty hlavní žádoucí účinky antikoncepce, že je ta účinnost pak fakt slabá, takže pak na to vůbec nespoléhat. Ale pokud je ti fakt blbe, asi by to nebylo líp za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama