Vysazení antikoncepce, otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klari94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 16:12
vysazení antikoncepce, otěhotnění

Holky chtěla jsem se zeptat… Vysadila jsem antikoncepci těsně před koncem(chyběli mi asi 4 tabletky do konce). Nevadí to? A za jak dlouho bych mohla otěhotnět? Máte některá s tím zkušenosti? Děkuji

Reakce:
SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 10.10.14 16:16

Nevadí to ničemu a můžeš otěhotnět ještě dnes a taky třeba za dva roky, co na to říct :nevim:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 10.10.14 16:20

Myslím, že zkušenost s otěhotněním po vysazení antikoncepce má velké množství žen. Každá jinou :)

já otěhotněla poprvé hned první měsíc po vysazení, podruhé druhý měsíc.

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 10.10.14 16:21

@Klari94 já taky nedobrala platíčko :-) a otěhotněla jsem tři měsíce po vysazení.. poctivě jsem brala kys. listovou a pila kontryhelový čaj :-)

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 10.10.14 16:28

@Klari94 tak v průměru bys měla otěhotnět za měsíc až za dva roky :pankac:

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 10.10.14 17:04

@Klari94 Já po vysazení otěhotněla až za skoro 2 roky ;).

pajulinkaa
Závislačka 4524 příspěvků 10.10.14 17:22

Taky mam podobnou otazku, s prvnim ditetem jsem antiko nebrala, ted ji beru.4 roky a v srpnu bych se chtela zacit snazit o druhe, hen si nejsem jista, kdy vlastne by bylo nejlepsi ji vysadit :nevim: v cervenci chceme jet na dovolenou, tak nevim jestli v cervenci jeste brat ci uz ne… :think:

esterka.z.brna
Kecalka 360 příspěvků 10.10.14 17:34

@pajulinkaa Já po vysazení otěhotněla za tři měsíce a to jsem brala skoro 10 let. Jestli chcete jet v červenci na dovolenou, tak bych vysadila až potom

pajulinkaa
Závislačka 4524 příspěvků 10.10.14 17:40

Taky si myslim, preci jenom jeste budu vedet kdy budu mit jahodovy dny, miminko bych chtela mit jarni letni v rozmezi kveten az zari :andel: takze ono by to asi tak vychazelo od toho srpna, snad to pujde snadno jako driv, to jsem prave otehotnela dvakrat vzdycky do dvou mesicu a jeste pri prerusovanym styku :mrgreen: ale ted prave ty hormony :?
Za tri mesice? To je super :kytka: to se vam to povedlo dobre po tak dlouhem brani :potlesk: :palec:

esterka.z.brna
Kecalka 360 příspěvků 10.10.14 17:44

@pajulinkaa Já myslím že doba braní antikoncepce na otěhotnění nemá vliv a když se vám to už povedlo 2× tak rychle, tak se to povede určitě zas :)

pajulinkaa
Závislačka 4524 příspěvků 10.10.14 17:48

@esterka.z.brna
Doufam :mrgreen: ono to taky muze prijit driv, tenhle mesic jsem brala antibiotika a az kdyz jsem je dobirala, tak me napadli precist si pribalak-ze ovlivnuji antikoncepci :D samozrejme mi to dr nerekla ze… no uvidime, jen bych se bala tech prasku, ale myslim, ze z toho nic nebude, atb jsem brala uz nekolikrat, jen pravda ze jiny :roll:

Klárka 888
Povídálka 21 příspěvků 11.10.14 12:30

Ahoj holky :mavam: Snad nebude vadit když se přidám :) Já také platíčko nedobrala a vše v poho. O mimčo se snažíme už druhý měsíc a bohužel včera dorazila červená. V lékárně jsem si řekla o nějaký vitamíny, tak mi doporučili fertility blend, prý je to účinný. Beru to teprve necelý měsíc, tak uvidíme. Všechny moje kamarádky co vysadili otěhotněli hned, ale je to různý.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17755 příspěvků 10 inzerátů 11.10.14 12:42

To, za jak dlouho se otěhotná po vysazení HA závisí v podstatě na tom, za jak dlouho po vysazení se opět nastartuje ovulace/cyklus (velmi individuální, u někoho hned, někomu to může trvat několik měsíců), zda těhotenství nebrání jiné příčiny než hormonální a samozřejmě vhodné načasování sexu.

Takže @Klari94 tady ti opravdu nikdo neřekne, kdy otěhotníš. Nejblíž je asi @Antonie Bolavá :kytka:

Nicki007
Povídálka 32 příspěvků 06.06.18 16:01

@nikiD Dobrý den chtěla bych se jen zeptat, pokud jste nedobrala plato a vysadila, tak kdy Vám dorazila MS? Já jsem 21. 5. vzala poslední pilulku a čekala jsem MS tak do 3 dnů, jako vždy po dobrání plata, ale pořád nic už 16 dní od vysazení.. :think:

Moudivlaczek
Nováček 7 příspěvků 07.06.18 23:15

Ahoj holky, jsem tu nová a chtěla bych vás poprosit o radu. Od 14ti let, kdy mi začaly měsíčky beru antikoncepci (měla jsem to velice nepravidelné - dva měsíce nic, pak zase měsíc v kuse) a vysadila jsem ji před rokem v dubnu. Zjistili mi totiž velkou srážlivost krve. Od vysazení opět nepravidelné a cca ob měsíc musím chodit na Agolutin. Od začátku dubna 2018 se snažíme o miminko. Beru na doporučení doktora kyselinu listovou. Vím, že mi dělal hormonální profil a v pořádku. Vlastně vše, co mi kdy testoval, tak v pořádku. Ale stále nic. Vím, že je brzy a s přítelem k tomu přistupujeme s humorem, ale ráda bych si při tom snažení napočítala ovulaci, plodné dny apod, ale vůbec nevím jak, když to mám tak rozházené. Četla jsem něco o ovulačních testech a měření bazální teploty, ale nerozumím tomu. =( Nebo se mám zeptat doktora? Jestli vůbec ovulaci mám? Ale podle mě mi řekne, že je brzy to takhle řešit. Varoval mě, že početí může trvat půl roku až rok. Jo a abych nezapomněla, je mi 27 let. =D Děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >