Vysazení antikoncepce po 10 dnech užívání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 21:44

Vysazení antikoncepce po 10 dnech užívání

Zdravím vás… asi před 11 dny jsem začala užívat antikoncepci, je moje první… a poslední 4 dny se mi jakoby začal stahovat krk a z krku mi to jde až do hlavy, takže mě bolí celá hlava a do toho přišla ještě nevolnost.. nejhorší to je asi po ránu, kdy se mi i ta hlava docela dost točí… dnes jsem už ten 11ctý prášek do sebe nedostala, začlo i zvracení
Začala sem užívat při menstruaci a už je to 11 dní a já stále krvácím…
Antikoncepce mi pravděpodobně nesedla a já už mám strach si vzít další
Chtěla jsem se zeptat jestli to je nějak škodlivé vysadit takhle v začátku? :nevim: Četla jsem že se musí dobrat celé platíčko a pak se může vysadit… vysazovala jste nějaká takhle v polovině? Co vám to udělalo? Před tím jsem žádnou antikoncepci nebrala
Doktorovi se chystám ráno, jelikož už od doby co sem začala užívat stále docela hodně špiním tak se bojím abych i po vysazení nezačala nějak hodně krvácet

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.5.22 11:52
@Anonymní píše:
Zdravím vás… asi před 11 dny jsem začala užívat antikoncepci, je moje první… a poslední 4 dny se mi jakoby začal stahovat krk a z krku mi to jde až do hlavy, takže mě bolí celá hlava a do toho přišla ještě nevolnost.. nejhorší to je asi po ránu, kdy se mi i ta hlava docela dost točí… dnes jsem už ten 11ctý prášek do sebe nedostala, začlo i zvracení
Začala sem užívat při menstruaci a už je to 11 dní a já stále krvácím…
Antikoncepce mi pravděpodobně nesedla a já už mám strach si vzít další
Chtěla jsem se zeptat jestli to je nějak škodlivé vysadit takhle v začátku? :nevim: Četla jsem že se musí dobrat celé platíčko a pak se může vysadit… vysazovala jste nějaká takhle v polovině? Co vám to udělalo? Před tím jsem žádnou antikoncepci nebrala
Doktorovi se chystám ráno, jelikož už od doby co sem začala užívat stále docela hodně špiním tak se bojím abych i po vysazení nezačala nějak hodně krvácet

Ahoj ako sa to vyriešilo nakoniec?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat