Reklama

Vysazení antikoncepce po dlouhodobém užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 11:37
Vysazení antikoncepce po dlouhodobém z

Dobrý den, brala jsem antikoncepci cca 7 let (už nevím přesně). Před měsícem 30.8. Jsem HA vysadila. Ihned se dostavila MS která trvala jako obvykle 5 dni. (2-6.9.)V průběhu září jsme měli s přítelem opakovaně sex. První menstruace po vysazeni se mi dostavila 1.10. Večer. A je tedy pěkně silná mrcha. Jsem ráda že jsem ji dostala, myslela jsem že na ni budu čekat měsíce. Podle ‚pseudomenstruace‘ jsem měla mít MS 30.9. Myslíte, že mi cyklus najel normálně? i s ovulaci. Nebo jsou v tom ještě hormony?( V průběhu půlce měsíce jsem pár dní pocitovala bolest zad v dolní části, a hlavně bolest v podbřišku jednou na pravé straně pak levé) jestli to byla ovulace nevím nepoznám ovulaci. Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 11:59

No předně dokud jsi brala HA, tak jsi žádnou normální MS či cyklus neměla :mrgreen: Takže nemůžeš vědět, zda je tvůj přirozený cyklus 30ti denní, 27denní nebo třeba 35ti denní. Vzhledem tomu, žes to dostala, ti zjevně naskočilo vše, co mělo. Ale kdy to dostaneš příště a zda ovuluješ, to ti tady nikdo nepoví ;)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >