Vysazení antikoncepce po dlouhodobém užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 11:37
Vysazení antikoncepce po dlouhodobém z

Dobrý den, brala jsem antikoncepci cca 7 let (už nevím přesně). Před měsícem 30.8. Jsem HA vysadila. Ihned se dostavila MS která trvala jako obvykle 5 dni. (2-6.9.)V průběhu září jsme měli s přítelem opakovaně sex. První menstruace po vysazeni se mi dostavila 1.10. Večer. A je tedy pěkně silná mrcha. Jsem ráda že jsem ji dostala, myslela jsem že na ni budu čekat měsíce. Podle ‚pseudomenstruace‘ jsem měla mít MS 30.9. Myslíte, že mi cyklus najel normálně? i s ovulaci. Nebo jsou v tom ještě hormony?( V průběhu půlce měsíce jsem pár dní pocitovala bolest zad v dolní části, a hlavně bolest v podbřišku jednou na pravé straně pak levé) jestli to byla ovulace nevím nepoznám ovulaci. Děkuji za odpověď

Reakce:
unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 11:59

No předně dokud jsi brala HA, tak jsi žádnou normální MS či cyklus neměla :mrgreen: Takže nemůžeš vědět, zda je tvůj přirozený cyklus 30ti denní, 27denní nebo třeba 35ti denní. Vzhledem tomu, žes to dostala, ti zjevně naskočilo vše, co mělo. Ale kdy to dostaneš příště a zda ovuluješ, to ti tady nikdo nepoví ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >