Vysazení antikoncepce po třech letech

Anonymní
11.5.21 15:14

Vysazení antikoncepce po třech letech

Ahoj, budu vysazovat antikoncepci po třech letech kvůli zdravotním problémům, ale největší strach mám z toho, že se mi udělá akné. :,( Je tu někdo, komu se akné nezhoršilo skoro vůbec? Dá se tomu nějak předejít? Slyšela jsem o kapkách Gynex, tak se chci zeptat jaké máte s nima zkušenosti nebo s něčím podobným po vysazení HA. Případně jak jinak jste se pak akné zbavily? Děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
11.5.21 15:49

Mne se teda udelalo silene akne… Pomohla navsteva kozni a Zineryt, nejvice potom opravdu dukladna pece o plet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
11.5.21 16:22

Hele ja pred cca 4ma rokama vysazovala poprvy po cca 9ti letech brani a v ramci moznosti co si tak pamatuju tak akne jako bylo, ale nebylo to nic silenyho. Max mesic dva. Znovu jsem nasadila za dalsich 9 mesicu a od ty doby beru zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 01:47
@Anonymní píše:
Ahoj, budu vysazovat antikoncepci po třech letech kvůli zdravotním problémům, ale největší strach mám z toho, že se mi udělá akné. :,( Je tu někdo, komu se akné nezhoršilo skoro vůbec? Dá se tomu nějak předejít? Slyšela jsem o kapkách Gynex, tak se chci zeptat jaké máte s nima zkušenosti nebo s něčím podobným po vysazení HA. Případně jak jinak jste se pak akné zbavily? Děkuji :D

Mne se akne vratilo, ale stacila dukladna pece o plet. Denni rutina, jednou za cas kosmetika, kvalitni pripravky.
Urcite bych do sebe uz dal necpala HA jen kvuli pekne pleti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.5.21 23:23

Já jsem antikoncepci vysazovala po šesti letech (ve 22 letech) a brala jsem Bellaru, která je proti akné. Teď je to již 7 měsíců, co ji neberu a vůbec žádné změny, pleť bych řekla naopak ještě lepší, než s antikoncepcí, jelikož s ní se mi vždy v sedmidenní pauze udělalo pár pupínků. Také jsem z toho měla velký strach, když jsem na netu četla, že se to vždy vrátilo a já před tím měla akné vážně hodně a teď pohoda. Takže zkus, uvidíš.
Jinak o gynexu a podobných doplňcích jsem taky přemýšlela, ale nakonec jsem nevyzkoušela nic a dobrý, a to já mám vždy se vším problém. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 23:55

@Pajusin Tak to jsem fakt ráda :), taky mám vždycky problém se vším :D, já akné před antikoncepcí měla menší, tak budu teda doufat, že to bude v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat