Vysazení antikoncepce = větší chuť na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 18:55
Vysazeni antikoncepce= vetsi chut na sex?

Ahoj holky, chtela bych se zeptat beru ha od 15 (3roky) ted za poslednich par mesicu nemam vubec al vubec chut na sex, partnera miluju a vzdy to bylo vse v poradku, ale najednou mam sex jen z povinnosti mi prijde a skoro si ho neužívám… oba jsme z toho nešťastní.. myslíte si ze to muze byt antikoncepce? V 18 letech mi to neprijde moc normalni mit takove problemy.. jinak zadne jine potíže nemam, jiny duvod me nenapada :nevim: dekuji za vašem nazory a nebo zlusenosti :dance:

Reakce:

Mallti
Kecalka 211 příspěvků 30.10.18 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtela bych se zeptat beru ha od 15 (3roky) ted za poslednich par mesicu nemam vubec al vubec chut na sex, partnera miluju a vzdy to bylo vse v poradku, ale najednou mam sex jen z povinnosti mi prijde a skoro si ho neužívám… oba jsme z toho nešťastní.. myslíte si ze to muze byt antikoncepce? V 18 letech mi to neprijde moc normalni mit takove problemy.. jinak zadne jine potíže nemam, jiny duvod me nenapada :nevim: dekuji za vašem nazory a nebo zlusenosti :dance:

Ahoj, když jsem brala prášky měla jsem to stejně, neměla jsem chuť na sex, prostě nic, 2 roky je už neberu a chuť se mi vrátila a je zase vše takové jak má být. Antikoncepce mi potlačovala chuť na sex a znám kamarádky, které to taky tam měli :) ;)

Kacka52852
Povídálka 11 příspěvků 30.10.18 19:08

@Mallti jee, tak to strasne rada slysim , dekuju moc ;) a muzu se zeptat pokud si teda pamatujes, kdy cca se ti chut vratila? :think:

Pukrle
Kecalka 221 příspěvků 30.10.18 19:08

Po vysazení antikoncepce jsem začala mít větší chuť na sex, tělo začalo také líp reagovat a já si to víc užívám. I manžela to překvapilo, jaký to může být s a bez antikoncepce rozdíl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 19:09

Holky muzu se jeste zeptat, po jake dobe ste meli zase zpet chut k sexu?

Mallti
Kecalka 211 příspěvků 30.10.18 19:11

@Kacka52852 zhruba po měsíci… :) Určitě se neboj :hug:

Mallti
Kecalka 211 příspěvků 30.10.18 19:12

@Pukrle Přesně, moje slova je to úplně jiné :palec: ,

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 30.10.18 19:22

Může, nemusí. Problém s HA je v tom, že dodává tělu pořád stejné množství hormonů, které blokují ovulaci. Teda pokud máš jednofázovou. Takže tělo nemá svůj přirozený cyklus, kdy po MS až do ovulace uvolňuje hormony a ty nás dělají přitažlivější, chceme sex, protože je šance na otěhotnění. Potom zase pomalu nastupuje PMS a útlum atd.

Takže,, pokud v tom není nic jiného než hormony, pak by se ti chuť měla vrátit. Pokud je to otázka pár měsíců a ne 3 let, kdy bereš HA, tak v tom může být něco úplně jiného. Tak abys nevysadila a nezjistila, že tě třeba stresuje možnost otěhotnění a nebo to vůbec prášky není.

Pukrle
Kecalka 221 příspěvků 30.10.18 19:24

Trvalo to asi tak dva až tři měsíce než jsem měla chuť a prožitek jako před antikoncepcí, ale zlepšovalo se to postupně, zlepšení jsem proto pozorovala dřív.

TetaIvuška
Povídálka 13 příspěvků 30.10.18 20:06

Po vysazeni antiko spolehlive poznam ovulaci, mohla bych porad :lol: jsem mnohem klidnejsi a pripadam si vice „zensky“, je to obrovsky rozdil. Nikdy vice uz nebudu brat, po porodu premyslim o telisku bez hormonu. Ta chut se srovnala po par mesicich, slo to postupne.

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 30.10.18 20:18

@TetaIvuška Tak je to jasné, že jí poznáš. Když při braní není. A jinak se zbytkem souhlasím do puntíku. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 20:51

Změna určitě. Nedá se říct, že pauálně furt. Ale cítím zvýšenou chut okolo ovulace a před menstruací. To při antikoncepci nebylo.

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 30.10.18 20:59
@Anonymní píše:
Změna určitě. Nedá se říct, že pauálně furt. Ale cítím zvýšenou chut okolo ovulace a před menstruací. To při antikoncepci nebylo.

TAk to je naprosto normální stav.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >