Vysazení antikoncepce zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 23:16

Vysazení antikoncepce zkušenosti

Ahoj holky, antikoncepci beru rok a půl, teď se ji chystám vysadit, ale docela se bojím :lol: Zajímali by mě vaše zkušenosti, četla jsem že vypadávají vlasy a ty mám už tak dost jemný, rozhodí se totálně MS atd a toho se já bojím asi nejvíc :lol: :roll: neexistuje aspoň něco co rychleji srovná menstruaci? Braly jste nějaké doplňky stravy či něco z čeho jste měli pocit že pomáhalo? A taky za jak dlouho se vše srovnalo? Jestli jste měly ještě nějaké špatné zkušenosti s vysazením, spíše by mi pomohli ale ty dobré :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2005
15.1.22 23:30

Vysadila jsem HA po 10ti letech.
Ms chodila cca pravidelně, ale hrozně slabá. Udělalo se mi hrozné akné a cysty na vaječníkách.
Ale celkově jsem se cítila lépe.
Brala jsem Macu a Gynex kapky.
Já vysadila kvůli otěhotnění, ke kterému došlo po 8 měsících. V té době už ms byla relativně Ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 01:20

Bylo to peklo. Vrátilo se mi cyklické akné. Po odkojených dětech jsem se k ní vrátila.

• Citovat
  • Nahlásit
373
16.1.22 03:00

Já po vysazení začala přibírat, vysadila jsem cca po 10 letech, otehotnela asi do 2 měsíců od vysazení.
Kromě těch kil a změn nálad se nic z toho co píšeš nedělo, ale neměla jsem akné ani před praskama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
16.1.22 07:19

Vysadila jsem HA po 12 letech a bala se nejhorsiho. Jedina zmena byl ten hormonalni kolotoc, ktery trval cca 3 mesice. Po tolika letech jsem zapomnela jake to je ovulovat a mit pote priznaky PMS. Ale nebylo to nic strasneho. O plet jsem se zacala vice starat, a ke zhorseni nedoslo, ale je pravda, ze jsem nikdy na akne moc netrpela. Od zacatku jsem brala gynex kapky, ale jenom 5 kapek 1× denne (muze se brat az 7 kapek 3× denne) a pupalkovy olej v kapslich. Prvni cyklus trval 38 dni, druhy 33 a dalsi 28-30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4381
16.1.22 07:24

Vysadila jsem antikoncepci po 10 letech a druhy mesic otehotnela a zadne problemy nepozorovala. Nic jsem nebrala. Podruhe to same. Akorat se zadarilo otehotnet 4. mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
16.1.22 07:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, antikoncepci beru rok a půl, teď se ji chystám vysadit, ale docela se bojím :lol: Zajímali by mě vaše zkušenosti, četla jsem že vypadávají vlasy a ty mám už tak dost jemný, rozhodí se totálně MS atd a toho se já bojím asi nejvíc :lol: :roll: neexistuje aspoň něco co rychleji srovná menstruaci? Braly jste nějaké doplňky stravy či něco z čeho jste měli pocit že pomáhalo? A taky za jak dlouho se vše srovnalo? Jestli jste měly ještě nějaké špatné zkušenosti s vysazením, spíše by mi pomohli ale ty dobré :lol:

Můžeš pít kontryhel, ten je na cyklus dobrý. Na někoho to vliv ma a na někoho ne. Mně se s tím tělo vyrovnavalo cca trictvrte roku a byl to hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
16.1.22 07:52

Vysadila jem po 9 letech a tptalni peklo, vim ze HA uz si nikdy nedam a po detech budu resit antikoncepci nejak jinak. Vypadala mi doslova polovina vlasu a objevilo se mi akne na zadech, oboji me trapilo nekolik mesicu, nez se to dalo dokupy, zadne doplnky stravy na to nepomohly, az srovnani hormonalni hladiny. Zaroven se mi cyklus natahl na 40 dni a trvalo asi rok a neco, nez se mi ustalil na mych cca 32 dnech. Zacala jsem pocitovat menstruacni bolesti, par hodin na zacatku ms, kdy jsem si musela zobnout jeden ibalgin, abych mohla vubec fungovat, to jsem taky nikdy nemela, ted po 3 letech od vysazeni uz nejsou tak hrozny, ale zustaly mi, coz me na tom celem stve asi nejvic. Sila ms zustala kupodivu stejna jako pri HA, 3-4dny velmi slabe, kdy posledni den dva uz je to spis jen spineni na intimku, to me asi nejvic prekvapilo, protoze jsem cekala, ze se urcite prodlouzi a zesili, kdyz uz bude opravdova a ne rizena ha. Jinak po vysazeni jsem otehotnela hned prvni cyklus, ale v 8tt jsem potratila a za par mesicu se to opakovalo zase temer na den presne v 8tt, ale to nemusi s HA souviset. Pak jsem si dala pauzu a otehotnela az za dalsi 2 roky a uz bylo vse v poradku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 20:35

Vysadila jsem po 15 letech. Cyklus se mi srovnal asi po roce a půl. Narozdíl od většiny, co se jim nedostavuje MS, tak já víceméně neustále krvácela nebo špinila. Gynex mi nefungoval, kontryhel mi nedělal dobře. Několik měsíců jsem brala Duphaston a do toho začala brát macu. S drobnými občasnými výkyvy a sem tam nějakou cystou se to srovnalo. Vyrašilo mi zprvu také akné na zádech, přestože jsem v životě na akné netrpěla a zhoršila se mi pleť. První dva cykly šílený nálady při PMS a šílený chutě na sex. Přestaly mě ale alespoň bolet nohy a vratilo se mi libido. Cítím se lépe a za mě už nikdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat