Vysazení HA a otěhotnění

Anonymní
11.8.20 20:37

Vysazení HA a otěhotnění

Ahoj :dance:
Vím, že je tu nespočet diskuzi na toto téma. Ale někde jsem našla diskuze staré, nebo jsem v nich nenašla svou Ha. Každopádně jsem měla chuť založit xxxx diskuzi na toto téma.
Chtěla jsem se Vas zeptat, po jak dlouhé době po vysazení HA jste otěhotněly, čím jste tělo podporovali, zda jste se stresovaly při čekání, jaké jste měly problémy apod.
Vim, ze je to hrozně individuálni, jen mě zajímá odhad jak to mají ostatní. Mám docela strach ze po 7 letech HA v kuse bude problém. Brala jsem HA minisiston, odezvy na ni jsem tu taky moc nenašla, má s ní a otěhotněním někdo zkušenost? Vysadila jsem v červnu, 1. cyklus jsem měla zpozdený o tři dny, jinak bez problémů, tak snad bude i další cyklus v pořádku a tak jak má :think: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3219
11.8.20 20:43

Jeeeezis, tys měla chuť, tak si založila diskuzi. Super, tak já ti napisu jedno, co jsem tady již četla.

7 let do sebe ladujes HA, abys neotehotnela a pak po vysazeni hned doufáš, ze zapadnes. Dělala si všechno proto, abys dítě neměla a teď hned, protože ty to tak chceš, tlacis miminko viď?

Tak klídek, ono to přijde. Já brala HA 10 let a po vysazeni jsem rok neměla ovulaci ani z jednoho vaječníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
11.8.20 20:45

Brala jsem HA takrka 13 let bez pauzy, otehotnela jsem po skoro 2 letech. Nijak vyrazne jsem se nestresovala, teda aspon ja to tak nevnimala.. pak jsem na to hodila bobek uplne, byly jine starosti, upravila jsem zivotni styl, zacala makat na postave, vymenila jsem doktora a ten mi rekl ze z jeho pohledu jsem zdrava a do pul roku me tam bude mit tehotnou… za tri mesice jsem videla srdicko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:50

@Verurizeckova pardon, ale ja nezalozila téma aby se do mě někdo navážel a už vůbec jsem nanapsala že chci otěhotnět hned ;) HA jsem vysadila proto, protože mi začala dělat problémy a za druhé že jednou chci s manželem mít dítě, ale nikde jsem nenapsala že chci být těhotná zítra. Tak zase klid.

• Citovat
  • Nahlásit
235
11.8.20 20:52

Brala jsem HA cca 5 let neustále. Potom přišel dr s tím, že jsem neplodná, to same mi potvrdil dr v Praze přímo na genetice. Vysadila jsem (proč nadále brát takové svinstvo, že) a za dva měsíce jsem zjistila, že jsem v tom 😅 S manželem jsme měli ohromnou radost, sice to přišlo v tu nejvíc blbou dobu, ale i tak jsme strašně rádi. Malému je 8 měsíců a pokud půjde plánujeme další tak za rok. Toto tema je strasne individuální asi tak jako porodní hmotnost u děti. Každý jsme jiný, každé tělo reaguje jinak. Kamarádka brala HA 3 roky a už rok se snaží, přesto že jsou oba naprosto v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:52

@Xmichaelah jee to je hezký konec :* slyšela jsem často, že v dobu kdy nad tím člověk vůbec nepřemýšlí, to přijde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:54

@Cloui tak to gratuluji, že se to povedla, věřím, že ta radost musela být neskutečná! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Lo
6215
11.8.20 20:58

První syn, nyní má už 7 let, po desetiletém užívání HA na druhý pokus. Druhý syn, který je v břichu, jsem v 32 tt, po dalším cca pětiletém užívání HA na první pokus. Obě děti jako střely rychlý a jsem za to moc ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:00

Ja vysadila uz rok a pul pred planovanym otehotnenim (proste jsem chtela pauzu od brani ) a stejne to trvalo 8 mesicu. Ale cykly jsem mela pravidelne, i ovulace, myslim, ze se rika, ze otehotneni zdraveho paru muze klidne rok trvat, ze sance je snad jen 25% v cyklu? Uz presne nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:04

@Lo páni, takže chlapů celý barák :palec: gratuluji :)

• Citovat
  • Nahlásit
1403
11.8.20 21:06

HA jsem brala 8 let. Otěhotněla jsem hned po vysazeni. Před otěhotněním jsem jedla kyselinu listovou a pila kontryhel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:08

@iamlenka díky za tip, o obou jsem už slyšela, takže navštívím lékárnu a začnu to tělo ‚čistit‘ :lol: jinak gratuluji 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
1075
11.8.20 21:10

Brala jsem HA 8 let a otěhotněla jsem po 4 měsících. Užívala jsem jen Pregnafolin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:10

Brala jsem HA 15let. První dítě se povedlo hned první měsíc po vysazení. Pak zas 2roky HA a druhé dítě zas první měsíc.
Každé tělo je jiné…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:12

@Ginella tak to nebylo dlouhé čekání, gratuluji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama