Vysazení HA a otékání nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 12:07
Vysazení ha a otekani nohou

Stalo se někomu z vás, že vám krátce po vysazení ha (14 dní) otekla chodidla nebo prsty u nohou? Ne nejak moc, ale je to znát. Jinak jsem hubena, pohyb mám, pitný režim žádný zázrak, ale snažím se :mrgreen: díky moc :mrgreen: :hug:

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9394 příspěvků včera v 13:05

Jestli je to teď, tak bych to spíš přičítala těm vedrum a celkově počasí. Mám taky teď víc oteklé nohy. Zkus vypozorovat jestli je to ráno lepší. Pokud ne, tak bych šla k doktorovi. Ale s HA takovou zkušenost nemám :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 13:41

No je to teď :) ráno je to vždycky v pohodě :) asi je to fakt tím vedrem :roll: ani bych to asi neregistrovala, ale i mě tak jako svedej :roll: :mrgreen: :mrgreen: měla jsem teď problemy se zády, takže vyšetření mám všechny hotový, včetně všech krvi a utz srdce :mrgreen: :mrgreen: :roll: :nevim: děkuji za reakci :hug: :)

P4ja
Echt Kelišová 9394 příspěvků včera v 13:47
@Anonymní píše:
No je to teď :) ráno je to vždycky v pohodě :) asi je to fakt tím vedrem :roll: ani bych to asi neregistrovala, ale i mě tak jako svedej :roll: :mrgreen: :mrgreen: měla jsem teď problemy se zády, takže vyšetření mám všechny hotový, včetně všech krvi a utz srdce :mrgreen: :mrgreen: :roll: :nevim: děkuji za reakci :hug: :)

Jj to svědí jak to oteče. Zkusila bych nějaký gel na oteklé nohy a dávat nahoru, když ti půjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 14:06
@P4ja píše:
Jj to svědí jak to oteče. Zkusila bych nějaký gel na oteklé nohy a dávat nahoru, když ti půjde.

Děkuji moc :hug: ještě si teď říkám, jestli to nemám taky z toho, že celý den jsem na nohou a pořád v zabkach :nevim: no uvidím :mrgreen: :*

P4ja
Echt Kelišová 9394 příspěvků včera v 15:37
@Anonymní píše:
Děkuji moc :hug: ještě si teď říkám, jestli to nemám taky z toho, že celý den jsem na nohou a pořád v zabkach :nevim: no uvidím :mrgreen: :*

To určitě může. A ty žabky někdy taky dávají zabrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 15:51
@P4ja píše:
To určitě může. A ty žabky někdy taky dávají zabrat.

Ještě jednou, děkuji moc :* :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama