Vysazení HA a PMS 14 dní

Anonymní
11.9.21 16:09

Vysazeni HA a PMS 14 dní

Dobrý den,

Prosím, zda má někdo podobný problém. Dokud jsem nebrala HA, vždy jsem měla před ms tak citlivá prsa (1-2) dny, že jsem musela spát v podprsence a bylo to dost nepříjemné. Po nasazení HA vymizelo.
Ted jsem prášky vysadila s tím, že se tedy budeme časem pokoušet o druhé dítě, nemám iluzi, že bych byla hned v tom, s první byly taky problémy, ale jsem 13DC a bolesti prsou jsou zpátky, netuším, kdy mám ovulaci, kdy dostanu hned po vysazeni MS, zřejmě to může být i zítra, ale jestli mě to má takto otravovat dalších 14 dní, ráda bych věděla, jestli jste našly nějaké bylinky, cvičení nebo něco, co vám upravilo PMS. 14 denní by mě vážně nebavil. Prsa mám, jak, když se chystám kojit 4 děti.
Moc děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.9.21 11:27

Zdravim, ja jsem prave mesic po vysazeni HA. Ze zacatku bylo vse OK, pac cca 11DC prisla bolest prsou, bricha a nevolnost. Nyni jiz 3 dny ocekavam menstruaci - priznaky jsou stejne jako pred tim a k tomu jsme meli s manzelem nechraneny sex a az pak mi doslo, co kdyz nahodou mam prodlouzeny cyklus, coz je bezne po vysazeni a ta ovulace nebyla predtim, ale byla az ted- mozna nebyla vubec :nevim:..Takze krom ovulacnich testu na pristi mesic jsem koupila i tehotensky co kdyby. Jinak pri bolesti bricha a nevolnosti jsem cvicila hormonalni jogu a vecer si nahrivala bricho horkou vodou, vzdy se mi ulevilo. Prsa sice boli, ale ze jsem nemohla vydrzet, tak to byly asi jenom dva dny a za tu dobu jsem na nic neprisla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat