Vysazení HA, bolest bříška, žádná menstruace

30.4.20 16:20

Vysazení HA, bolest bříška , žádná menstruace

Ahojky holky,
Chápu, že už tu bylo tisíc diskuzí na téma vysazení antikoncepce.
Je mi 22, od 15 jsem brala antikoncepci a vlastně i před antikoncepcí jsem neměla menstruaci pravidelnou. Nyní jsem se jí rozhodla vysadit na doporučení mé gynekoložky. Btw, těhotná být nemůžu. Ale zajímalo by mě jestli to některá z vás má nebo měla taky a co vám pomohlo. Bolí mě prsa, a hlavně bradavky. Jsou citlivý jak čert. Dělá mi problém si i oblíknout tričko, aby se o nic neotíraliy. Cítím pnutí v zádech, rukou, na hrudi… Takový divný tlak, bolí mě i v podbříšku, mam i výkyvy nálad. Prostě hormony ????‍♀️. Menstruace žádná, už je to tak dva měsíce, ale za to výtoky mám skoro pořád. Zažila jste některá něco podobného a případně co za doplňky stravy apod. Jste brali, aby se hormony daly do pořádku?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.20 02:41

Ahoj, ve 20 jsem vysadila po pěti letech antikoncepci..Menstruace poté byla velmi nepravidelná někdy ani 3 měsíce nepřišla poté třeba byla 2 týdny nepřetržitě :zed:. Prsa mě při každé menstruaci hrozně boli, to jsem také předtím neměla a vše co popisuješ je podobné. Hormony jsem nebrala jen jednou vyvolávací inekci na menstruaci. Časem se vše srovnalo ale bolesti a nálady zůstali (to nejspíše prášky potlačovali) :?.. Trvalo vše asi rok a pul. Ted po 2 letech je vše pravidelne. Tak přeji hodně štěstí ať se vše brzy srovná :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat