Reklama

Vysazení hornomální antikoncepce, druhá menstruace zpožděná - ja

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 261 příspěvků 25.02.17 10:39
Vysazení HA druhá MS zpožděná jak to bude z ovu?

Dobrý den :)chtěla byhc se poradit :) více jak před měsícem jsem vysadila HA Ms přišla jako vždy po 2 dnech…druhá mě měla přijít 17.1 jenže přišla až dnes měli jsme nechráněnej sex ale mažel si vždy dával pozor od pondělí 19.1 jsme nedávali…otěhotnět sem určo nemohla že? hlavně jsem se chtěla zeptat jak to budu mět s ovulací? přijde jak by měla nebo zpožděním MS to bude aji s ovu? děkuji za vaše náázory :)

Reklama

Reakce:

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 25.02.17 10:51

S ovulaci zvlášť po ha to muze byt různý. Nemusíš ji mit vubec, ale to musíš zjistit sama, nejlip testy a bt. A jestli ji mas, můžeš ji mit dřív nebo později, nez je v „tabulkách“

niskey
Kecalka 261 příspěvků 25.02.17 10:54

Aaha dobře děkuju :) a prvniho mimča sem HA jsem ji brala cca 5 let a otěhotněla jsem dalo by se říct hned :) a teď sem jí brala jen 2,5

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 25.02.17 11:03

@niskey je to různé. Někomu to naskočí hned, někdo ma problémy treba pul rok. Ale u tebe to bude určitě brzo v pohode. Jen zkus vysledovat jestli vubec a kdy ovulujes. Zkus bazalni teplotu. Na netu je toho hodne o teto metodě.

niskey
Kecalka 261 příspěvků 25.02.17 11:18

Dobře děkuju :) jaký je lepší teploměr? Ten skleněná? Nebo muže bejt o digitalni?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama