Vysazení HA, jak vám holky bylo?

30.4.20 11:38

Vysazeni HA, jak vám holky bylo? ????

Ahoj holky, je mi 21 let. Dobrala jsem pośední platíčko HA. Od příštího týdne budeme zadelavat na mimcu. Zajima me vase zkusenosti z vysazenim HA, nevolnost, akne, tloustnuti? Jak vam bylo a z jak dlouho prislo vytouene miminko? :srdce: Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1375
30.4.20 12:11

HA jsem brala cca 8 let. S MS, ani jinými věcmi se spodkem, problém nemám. Akné je teda hnus :lol: 3 roky HA neberu a na mimču pracujeme rok. Všechno je ale individuální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3212
30.4.20 12:49

Ahoj :mavam: Já brala HA cca 6 let, otěhotnět nám trvalo 9 měsíců, protože jsem měla šílený cyklus - i 70 dní :zed: U druhé dcery jsem vysadila po roce a půl braní HA a otěhotněla jsem hned :palec: Jinak žádné vedlejší účinky. Možná nízká sliznice před prvním těhotenstvím, jinak nic. Já s akné problémy neměla nikdy. Hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
30.4.20 12:50

Ja brala HA 10 let. Desila jsem se co prijde az po tak dlouhe dobe vysadim, ale zadne neprijemnosti typu akne, tloustnuti nebo zmeny nalad se nastesti nekonalo. Po vysazeni jsme si davali rok pozor a pak se mimco povedlo na prvni pokus ;-) Ale kazde telo je jine…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
30.4.20 12:59

Já jsem ji vysadila po 3 letech. Hned po vysazeni jsem měla menstruaci vždy na den přesně, zhubla jsem cca 7 kilo jinak žádné změny jsem nepocítila a nepoznala bych na sobě, že jsem ji přestala brát. Otěhotnět se podařilo za 8 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
30.4.20 12:59

Brala jsem HA 10 let, po vysazeni zadna zmena, jen jsem mela silene nepravidelny a dlouhy cyklus a diky tomu jsem se probrala, ze jsem tehotna az v 9 tydnu 😂 😂. Miminko se nam povedlo po necelem roce neintenzivniho snazeni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
30.4.20 13:15

Brala jsem ha 8let v kuse bez ms, cyklus naskočil ihned, těhotenství se zadařilo 3.cyklus, to tedy nevyšlo, ale tloustnutí, akné, nálady - nic, já vysazení ha poznala jen tak ze jsem začala mít ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3246
30.4.20 13:47

Já jsem na sobě nepozorovala vůbec nic ;) ani cyklus jsem neměla rozházený. Vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 19:43

Vysadila jsem minulý měsíc. Mastí se mi vlasy, asi 8 dní mě bolí vaječníky a mám hnědý výtok. Mám větší chuť na sex :D

• Citovat
  • Nahlásit
843
30.4.20 20:06

Vysadila jsem po 6 letech, jediná změna byla velká chuť na sex a druhý měsíc jsem otěhotněla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.20 20:44

DĚS

Abych byla upřímná, předtím jsem brala antinu co odvodnuje. Po vysazení jsem byla zavodněná taková opuchlá neohebná a přibrala jsem tak 6 kilo. Plet se zhoršila taky, maštění vlasů taky hrůza. Rozházená menstruace / měla jsem ji co 14 dnů/ až po 3 měsících se tělo dalo hormonálně do kupy.Ale ne každý musí mít takovou zkušenost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat