Vysazení HA - lepší sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 10:25
Vysazení HA - lepší sex?

Holky,
chci se zeptat, která jste vysadila HA, prožívaly jste lepší sex?
Co vše se změnilo…k lepšímu, horšímu…
Beru ji už 8let a poslední dobou nemám o sex zájem (bohužel ani manžel), když už jej máme, nic moc necítím, nejsem příliš vzrušená, co je to orgasmum nevím:-(..
Nevím, zda je to tím, že jsme spolu s manželem už dlouho (16let) nebo na to může mít i vliv HA.

Reakce:
Wendea71
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 31.10.18 10:29

Pokaždé lepší a výborný sex????

Wendea71
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 31.10.18 10:30

Bez otazníků s vykricniky :mrgreen:

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 31.10.18 10:33

@Wendea71 :-):-) začínám se těšit. Kdy přišlo zlepšení, větší chuť? Dnes jsem brala poslední piluli a další balení už načínat nebudu.
A byla i nějaká negativa? Rozhození menses, silnější, problémy s pletí, přibírání na váze…atd.atd.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 31.10.18 10:38

U mne není žádný rozdíl mezi chuti na sex a sexuálním prozitkem v době bez Ha v porovnání s dobou, kdy Ha beru. Ale třeba moje kamarádka je po antine doslova frigidní

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 31.10.18 10:40

Já jsem nezaznamenala žádný rozdíl. Ale bude to dost individuální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 10:44

Ha jsem brala déle než ty. Poslední dobou mi dělala zle fyzicky i psychicky, libido žádné. Po vysazení v podstatě okamžité zlepšení všeho. Nejdřív totální opak měla jsem chuť až moc, manžel už pak nestíhal, teď po půl roce se to ustálilo na takový normál. Teď se mi udělala cysta, nikdy jsem ji neměla. Tak jsem si o tom něco četla a prý to může souviset, jelikož se může udělat po vysazení HA. Pleť se asi trochu zhoršila, ale je to prostě hormonální změna, tak tomu ještě dáván čas, třeba se to časem usadí. Každopádně vracet se k HA už nikdy nechci.

Wendea71
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 31.10.18 10:51

@danik a pletí jsem nikdy problém neměla,me spíš HA trochu uškodila.Na sex jsem dostala chuť a výraznou asi po týdnu a byla jsem pak k neudržení a mám to do teď a to uz jé pět let.MS teda první az asi po 35dnech.Jinak se po dvou měsících srovnala,jen jeden problem a to velké bolesti břicha,ale na to mi pomáhá gynex.

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 31.10.18 10:58

Už to tady bylo včera v podobném duchu. Ano, antikoncepce vygumuje přirozený cyklus. Takže nemáš „takovou chuť“ jako třeba před ovulací, protože žádná ovulace není. Ale zase většinou zmírňuje PMS a výkyvy nálad, které souvisí s přirozeným ženským cyklem.

Ono je to těžko říct, někoho opravdu utlumí a po vysazení se to srovná. Resp. chvíli cítíš změnu k lepšímu, a pak se to ustálí. Otázka je, jestli je to u tebe opravdu jen tou HA a nebo něčím jiným.

Já třeba brala spoustu let a přišlo mně to +- stejné. Ale po vysazení jsems e cítila mnohem líp. Prostě HA je svinstvo.. Jinak na lepší prožitek funguje třeba cvičení pánevního dna a nebo joga.

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 31.10.18 11:31

Problémy s pletí jsem taky nikdy neměla, tak doufám, že to tak zůstane i po vysazení HA.
Menses býval normální, cca po 31dnech, před HA chodil pravidelně.
Každopádně vyzkouším nebrat a uvidím.
Ještě mi není tolik, abych byla bez sexu:-))

Wendea71
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 03.11.18 08:08

@danik přesně,držím pěstí a určitě dej vědět jak se citis ;)

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 03.11.18 10:52

@Wendea71 dekuju..snad to bude vse v pohode. Ted jsem lehce nalomena,zda je to dobre rozhodnuti, urcite budeme pouzivat kondom, nicmene trochu vzadu obava z otehotneni je :oops: . Ale snad klady budou prevazovat :)

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 03.11.18 18:12
@danik píše:
@Wendea71 dekuju..snad to bude vse v pohode. Ted jsem lehce nalomena,zda je to dobre rozhodnuti, urcite budeme pouzivat kondom, nicmene trochu vzadu obava z otehotneni je :oops: . Ale snad klady budou prevazovat :)

No, řekla bych, že ti tvoje tělo určitě poděkuje. Jinak kondom se dá ještě jistit spermicidním gelem a nebo třeba můžeš zkusit nehormonalni tělísko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >