Vysazení HA - MS bez bolesti a pouze 2dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nifisl
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 12:36
Vysazení HA - MS bez bolesti a pouze 2dny

Ahoj, vždycky jsem od holek slyšela, že když vysadily antikoncepci a měla přijít MS, tak měly šílený bolesti (třeba i týden před) a že celá MS trvala třeba 5 dní. Já jsem antinu vysadila před měsícem. Asi kolem 14 dní mám citlivější prsa (než jsem antinu začala užívat, tak mě nikdy nebolely). A ve čtvrtek večer jsem zjistila, že MS přišla. Absolutně bez bolestí břicha a trvala jen 2 dny. Je to normální? Měla to taky tak některá z vás? Mě se to zdá nějaký divný. čekala jsem jak to bude hrozně bolestivý a ono vůbec nic. Děkuji za odpovědi!!! :)

Reakce:
chicky
Kecalka 448 příspěvků 20.10.14 12:40

Ahoj kdyz jsem brala antikoncepci silene jsem krvacela a mela bolesti a krece no hruza..Kdyz jsem ji chtela vysadit doktorka me varovala ze to bude horsi… Jsem asi vzacnej pripad toho ze pravej opak. O menstruaci skoro ani nevim mam ji kratkou a absolutne nebolestivou :lol:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 12:40

@Nifisl Já bych byla na pozoru… :think: Buď se to ještě nerozběhlo, nebo ti v těle nadělala paseku.
Chceš se snažit o dítě, nebo jsi ji vysadila jen tak?
Já ji brala 5 let a po vysazení všechno, jak před.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 12:41

Pak ještě nastává otázka, jeslti by se takhel neuklidnila časem i bez HA… Ale nevěřím tomu, že by HA něco vyřešila… není to lék, je to jen umělé držení těla v něčem - vysazení v 7 denní pauze = pokyn pro tělo, že má menstruovat, ale se skutečnou menstruací to nemá nic společného, atd…
Logicky bych tvrdila, že by to mělo být stejné, jako před.

Příspěvek upraven 20.10.14 v 12:43

Tunrida
Hvězda diskuse 49287 příspěvků 20.10.14 12:42

Já jsem první MS po vysazení taky měla skoro nijakou. Stačila mi intimka a trvala dva dny.

Nifisl
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 23:03

Vysadila jsem ji kvůli dítěti. Počkám na další MS, doufám, že bude všechno v pohodě a to malý se povede. Snad nebudu mít nějaký problémy :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >