Vysazení HA po 6 dnech

Anonymní
3.4.21 06:30

Vysazení HA po 6 dnech

Chtěla bych se zeptat, ve středu 24.3. jsem začala brát HA poprvé v životě a to také proto, protože mi nedošla menstruace, tak abych ji dostala (ale samozřejmě i z jiných důvodů). Jenže hned den po první pilulce mi začalo být strašně špatně, bolelo mě celé tělo, měla jsem křeče, byla jsem hrozně unavená, motala se mi hlava, chtělo se mi zvracet atd… Tudíž jsem si jí v úterý 30.4. po šesti dnech brání vzala naposledy. Tudíž jsem si ji vzala prostě jen 6×. Včera jsem měla takové to bolení před menstruací a dneska ráno jsem dostala takové zatím růžové špinění, ale takhle jsem to vždy měla ráno a po cca dvou hodkach jsem měla normální menstruační krev. Je možné, že je to způsobené HA? Dr mi říkala, že jí dostanu až po krabičce tzn po 21 pilulkach ale já jich měla jen 6. A taky ta HA ještě nezabírala protože zabírá až po týdnu brání, když ji nezanes brát v první den ms…a taky znám spoustu holek, kterým po vysazení, ať už normálním či náhlém ms přišla až za několik měsíců. Může to být normální ms nebo je to důsledek náhlého vysazení? Díky moc za odpovědi 😊

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30330
3.4.21 08:07

Spíš krvácení z vysazení. Počkej pár týdnů.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
3.4.21 09:10

To budeš krvácet z vysazení, bývá to tak, když to vysadíš.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat