Vysazení HA, vynechání ms přes měsíc

1.4.20 13:00

Vysazení HA, vynechání ms přes měsíc

Dobrý den, před cca 50 dny jsem vysadila HA menstruace přišla hned druhý den po vysazení HA, ale další menstruace už nepřišla (meškám přibližně 40 dní). Po jak dlouhé době to mám řešit s gynekoložkou? Nemusím ji dostat klidně 2 měsíce? Doktorka mi řekla, že mám čekat, tak nevím po jak dlouhé době nedostavení ms se to mám řešit. Předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13332
1.4.20 13:23
@adusa12 píše:
Dobrý den, před cca 50 dny jsem vysadila HA menstruace přišla hned druhý den po vysazení HA, ale další menstruace už nepřišla (meškám přibližně 40 dní). Po jak dlouhé době to mám řešit s gynekoložkou? Nemusím ji dostat klidně 2 měsíce? Doktorka mi řekla, že mám čekat, tak nevím po jak dlouhé době nedostavení ms se to mám řešit. Předem děkuji za odpověď.

Ano, cyklus můžeš mít rozházeny ještě dlouho. Zkus zavolat doktorce a domluvit se, po jak dlouhé době dojít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
1.4.20 15:17

Mně doktor řekl, že vyvolavacka je zbytečná, že mám čekat. Nejdelší cyklus jsem měla 105 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
1.4.20 15:42

Kup si regalen a pak gynex, rozbehne se to samo. Ja to zjistila az skoro po roce od vysazeni kdy ms sama nechodila. Od te doby co jsem si to koupila a vyuzivala jako hodinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
1.4.20 16:35

@MissDetectiv mně třeba gynex nepomohl, až inositol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
1.4.20 20:51
@Janee19 píše:
@MissDetectiv mně třeba gynex nepomohl, až inositol

Hmm, me pomohlo tak, jak jsem psala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 20:45

Ja vysadila HA na začátku února, pak jsem měla 8.2. menstruaci vyvolanou ještě tabletkama. Od te doby mi MS nedorazila, byla jsem u doktora, ten zjistil, ze mám hodně nízkou sliznici, dal mi vyvolávací injekci. Po ni jsem šla za 14 dni znovu k doktorovi, protože MS nedošla a dal mi tabletky, protože sliznice stále stejne nízká, takže MS ný ještě nejspíše dlouho nedosla. Ja bych na tvém místě určitě raději zavolala doktorovi a zkontultovala to s nim. Můj mi na rovinu řekl, ze dokud se mi sliznice nezvetsi, tak hlavně nemám šanci na udržení miminka samozřejmě na MS, když nemá co odcházet. Jsem rada, ze to řeším takhle brzy. A sama dost uvažuji o kontryhelu, od dost holek jsem na nej slyšela chválu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama