Vysazení HA, zhoršení psychického stavu

Anonymní
9.1.20 03:34

Vysazení HA, zhoršení psychického stavu

Ahoj. Minulý týden jsem vysadila antikoncepci (po domluvě s doktorkou), v pondělí jsem dostala MS, docela dost bolesti ještě dnes, ale hlavně se necítím dobře psychicky, mám úzkosti. Brala jsem ji rok, začala jsem hned po šestinedělí, protože se mi začaly dělat na obličeji podkožní boláky. Už jsem ji brala kdysi hodně dávno, taky mi právě pomohla na pleť, ale už nevím, jak to bylo s vysazením. Dlouho se s úzkostmi léčím, takže mě to provází už roky. Teď jsem ale právě byla bez potíží, až včera nad raném mě to chytlo, tak přemýšlím, zda je to z toho vysazení HA nebo něco jiného. Ani jsem nedobrala platíčko, musela jsem vysadit hned kvůli možné trombóze. Nemáte s tím zkušenosti? Může to být z toho vysazení?

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2288
9.1.20 06:56

Urcite, nez se telo samo ocisti a najede do starych koleji, muze to trvat i 2mesice podle me.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama