Vysazení HAK - vliv na váhu

9541
19.3.11 09:23

vysazení HAK - vliv na váhu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste pocítili při vysazení HAK změnu váhy? Skoro 3roky jsem HAK nebrala (předtím asi 7let v kuse, několid druhů) a podařilo se mi zhubnout necelých 20kg, loni mi byla nasazena kvůli endometrioze a ještě před ní jsem cca 4měsíce brala Proveru a mám 10kg zpátky:-(I když se snažím upravit jídelníček, tak mi přijde, že je to bez efektu, navíc mám změny nálad a poslední dobou i nevolnosti a motání hlavy - nevím jestli to může být od toho, ale v 7denní pauze jsou potíže menší, tak mám pocit, že mi nesedí a vykašlu se na ní. Jen by mě zajímalo, zda jste některá po vysazení sama začala hubnout a o kolik? Pište i ty, co naopak i přibraly (ale doufám, že těch bude méně:-) ).

Uveďte prosím, jestli jste i se začátkem antikoncepce nabraly. Já vždy začala nabírat, tak doufám, že když nebudou, půjde váha alespoň trochu dolu. Ten kdo nenabere ani na začátku užívání, tak je celkem možné, že naopak začne nabírat (více zadržovat vodu?).

Příspěvek upraven 19.03.11 v 10:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2457
19.3.11 09:28

Tak já jsem tak, která po vysazení přibrala 4 kg. Ted jsem se už naštvala a začala něco dělat tak je 5 dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5431
19.3.11 09:36

Tak já se přidávám k těm, které po vysazení přibraly. Vysadila jsem před pěti týdny, a mám nahoře 4 kila :think: .
Kila neřeším, ale k HA se vracím zpět kvůli jiným problémům - šílené bolesti v podbříšku a silná menstruace 12 dní… Takže začínám brát znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
19.3.11 10:29

jestli myslíš depo proveru - tak to je mrcha, před pár lety jsem ji měla a přibrala 20kg - hrůza. Po vysazení antik. jsem nikdy samovolně nezhubla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
19.3.11 11:36

Já jsem po vysazení HA - braní 5 let - přibrala taky 4 kila. Beze změny návyků, pohybu atd. Ale mně to nevadilo, měla jsem podváhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1474
19.3.11 11:49

já nabrala při braní HA zhruba 4 kila strašně mi ta váha lítala cvičila jsem jedla jsem zdravě a váha nešla dolu vysadila jsem ji z duvodu že jsme chtěly mimi a já měla okamžitě skoro 5 kilo dolu a to jsem i přestala cvičit,ale cítila jsem jak jsem celá nateklá byla jsem asi hodně zavodněná jo a změny nálad tak o tom ani nemluvím a když si to ted tak uvědomím tak mě i víc bolela hlava ted vubec nic.Až na to že zase přibírám ale jím za dva :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
21.3.11 08:00

Tak já od té doby co jsem začla brát HA, jsem přibrala prakticky deset kilo. těším se až ji konečně vysadím, je fakt že je to tím že jsem jak kdyby nateklá, nafouklá, oteklá, zadržuji moc vody v těle. Jednou jsem koupila lipoxal- zkouška no :lol: a musím říct, že to opravdu pomohlo, je tam přímo odbourání vody z těla, a musím říct že mě osobně to pomohlo, teď do toho pujdu asi znova… :nevim: uvidim jestli to zas zafunguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
21.3.11 08:08

HA jsem vysadila kvuli tomu, že jsme chtěli miminko, to se podažilo hned 2 měsíc, ale ten první byl pro mě děsný! Brala jsem HA 10 let a nabrala jsem ze dne na den po vysazení 6 kg, za 2 dny byly dole, pak zase nabrala a tahle mi to lítalo celý měsíc. O pleti raději ani nemluvím. Už HA nikdy nechci! Když jsem ji brala, byla jsem spokojená, ale to jsem netušila, jak to s tělem zamává, když se vysadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama