Vysazení injekcí DepoProvera. Kdy bude menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jandule88
Kecalka 466 příspěvků 10.10.18 11:47
Vysazení injekcí DepoProvera.Kdy bude menstruace?

Dobrý den, nevím, jestli už tu není podobné téma, ale potřebuji vaše zkušenosti.
30.dubna jsem si nechala píchnout poslední antikoncep. injekci Depoproveru.Ta působí 3 měsíce (takže do konce července)Další už jsem nechtěla. Jinou antikon. neberu..Od té doby jsem neměla měsíčky a ani nevím, kdy je mám čekat. :roll: Pravděpodobně ovulační bolesti břicha jsem měla 2-3.9.a mrška nikde. Teď od 5.do 6.10.mě bolelo zase břicho, jako bych to měla dostat a mám citlivé bradavky na dotek trochu bolí. Tak nevím, byla to zase ovulace?
Jak jste to měli vy po vysazení? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16729 příspěvků 10.10.18 12:40

A jak dlouho jsi ji užívala? Depo-provera je velmi silný preparát, někdy potřebuje tělo řadu měsíců až let, než se vzpamatuje :think:

Jandule88
Kecalka 466 příspěvků 11.10.18 11:07
@pe-terka píše:
A jak dlouho jsi ji užívala? Depo-provera je velmi silný preparát, někdy potřebuje tělo řadu měsíců až let, než se vzpamatuje :think:

Měla jsem ji 2,5 roku kvůli kojení mi ji gynekoložka předepsala.Dí­ky,myslela jsem si,že moje tělo bude tím v šoku,když jsem ji vysadila a musí se vzpamatovat…Jen nechápu,proč mám ovulaci a menstruaci ne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16729 příspěvků 11.10.18 12:30
@Jandule88 píše:
Měla jsem ji 2,5 roku kvůli kojení mi ji gynekoložka předepsala.Dí­ky,myslela jsem si,že moje tělo bude tím v šoku,když jsem ji vysadila a musí se vzpamatovat…Jen nechápu,proč mám ovulaci a menstruaci ne.

a jsi si jistá, že je to ovulace, máš to potvrzené? Bolesti břicha mohou mít x příčin 8)

Jandule88
Kecalka 466 příspěvků 24.10.18 15:26
@pe-terka píše:
a jsi si jistá, že je to ovulace, máš to potvrzené? Bolesti břicha mohou mít x příčin 8)

Jojo,ovulka to byla určitě a MS už taky přišla-přesně po 11 dnech od těch bolestí.Tak díky,ted už jsem v klidu a vše bude zase v normálu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >