Vysazení norethisteronu, zpožděná ms, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 11:57
vysazení norethisteronu, zpožděná ms, test negativní

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo s tímto zkušenost. Před cca 7-8 měsíci jsem vysadila hormonální antikoncepci, brala jsem ji cca 9 let s přerušováním díky problémům, nejdříve to byla častá ms, každý týden, tak jsem chodila na různé zástavy a poté mi byla napsaná ha na srovnání, v 17 letech mi byla prokázaná endometrioza a po operaci nasazena ha, aby se nešířila, měla jsem ji brát cca dva roky a nakonec z toho byly 4 vkuse, bez ms, jen jednou za půl roku se spustila, ted když jsem ha vysadila, tak mi začaly velké problémy, s přítelem se snažíme o miminko, ale marně. ze začátku asi první 3 měsíce byla ms pravidelná, v září jsem měla měsíc zpoždění a pak jsem ms měla opět každý týden, tak mi doktorka v prosinci napsala norethisteron na tři týdny na zástavu, s tím, že ms do 4 dnů po vysazení přijde, ale bohužel jsem norethisteron vysadilaa ms nikde, jen jeden den jsem špinila a dnes je to měsíc a půl a ms stále nikde, začínám mít strach, aby vůbec dorazila, když pořád do mě něco cpou, nějaký hormony a tak a abych vůbec mohla mít mimi, hrozně se toho bojím, nemá někdo s tímto podobné zkušenosti, test jsem dělala 2× a byl negativní, předem moc děkuji za odpověď.
Omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mne citlivé téma.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >