Reklama

Vysazování AD - vše zpět do týdne, kdy zas zaberou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vans
Povídálka 31 příspěvků 26.08.18 14:30
Vysazovani AD - vse zpet do tydne, kdy zas zaberou?

Ahoj holky, moc prosim o povzbuzeni a radu. Jsem hlupak a naordinovala jsem si sama vysazovani AD. Z 10mg Brintalixu (Setralin) jsem ze dne na den sla na 5mg. Cca tyden vse ok a pak jsem zacla citit, ze to opravdu neni dobre a hned zacala navysovat na puvodni davku. Jenze je mi ty 4/5 dni co beru tu vyssi davku strasne - mam strasny myslenky, tres, uzkost, je mi na zvraceni a jako bonus jsem pracovne do konce zari v zahranici. Je mi z 30% jako kdysi kdy jsem ty prasky zacla brat a uplne se toho desim co sem to provedla. Prosim reknete, ze musim jen vydrzet a da se to zas do kupy. :srdce:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 18:42

@Vans
Ahoj, ono to bude chvilku trvat, než se to srovná. Ale bude to dobré a zvládneš to, uvidíš :hug:
Já si sama snížila, ale o čtvrtku vždycky po nějakých měsících.

Vans
Povídálka 31 příspěvků 26.08.18 18:51
@Anonymní píše:
@Vans
Ahoj, ono to bude chvilku trvat, než se to srovná. Ale bude to dobré a zvládneš to, uvidíš :hug:
Já si sama snížila, ale o čtvrtku vždycky po nějakých měsících.

Ahoooj , dekuju moc..nasledne po tom co jsem to sem vlozila jsem chytla panickou ataku jak prase a ted uz je o neco malo lip. Jsem opravdu prastena, ze sem tohle udelala a moc doufam, ze to na me co nejdrive zase zabere. Doufam, ze ten lek ted neprestane fungovat.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 26.08.18 19:24

Brintellix není sertralin, ale vortioxetin, ale jinak bych myslela, že to opravdu může zas chvíli trvat, než se to vrátí do normy, držím palce.

Vans
Povídálka 31 příspěvků 15.09.18 11:22

@Lollitka
Ahoj, ano je to uz 10px lepsi nez kdyz sem to tady zakladala. Ale bojuju se silenyma uzkostma (plnou davku veru uz 3 tydny) ale mam toho ted strasne moc, vrwcim se po pul roce z ciziny a hledam novou praci a byt a fakt je to o nervy ta nejistota. Ted k tomu pridavam poslednich par dnu lexaurin abych mohla fungovat v oraci. Sem na to ale posera takze jen pulku z 3mg a snazim fakt jen kdyz je ouvej. Lidi ze klido az do odeznwni vsech priznaku ale jak rikam posera sem a radeji jen narazove. S nekvetsi uzkosti se budim rano pak to nejak rozchodim. Fakt mam pocit ze mi na hrudi sedi bizon. No ..vysazovat se hold proste nema, pokud se necitite dele jak 6 mesicu naprosto v pohode. Ted zas budu cekat mesic a pul jako poprve nez se mi vse sedne. 8.10. Mam nastesti i kontrolu ten mi to taky vzdy vysvetli tak uvidime.

Bonnie83
Povídálka 40 příspěvků 16.09.18 09:59

Ono jde o to, že při vysazovaní se dostaví často přiznaky, jako když jsi začala AD brát. Takže v klidu.. :) když to navýšíš zpátky, tak by se to mělo ustalit.. A do příště víš, že další vysazovaní JEDINĚ S DOKTOREM… :)

Vans
Povídálka 31 příspěvků 22.09.18 16:23
@Bonnie83 píše:
Ono jde o to, že při vysazovaní se dostaví často přiznaky, jako když jsi začala AD brát. Takže v klidu.. :) když to navýšíš zpátky, tak by se to mělo ustalit.. A do příště víš, že další vysazovaní JEDINĚ S DOKTOREM… :)

Ahoj no od te doby uz je to tri tydny, a uz jsem ready ale stale to neni jak pred tim. Myslim ale, ze tady ted lek nebude hrat nejakej prim, pac se po pul roce vracim pracovne ze zahranici a ted mam zas depku jak prase z toho navratu - hledani prace, bytu a vlastne vraceni se do totalni nejistoty. Jedu ted takovyho autopilota. Vim, ze cizina neni nic pro me, mega mi chybela rodina a pratele a rozhodla sem se teda proto se vratit. Ted sem vlastne tak trochu nez smyslu a uvedomuju si to. Jo a nebo taky jsme v dalsi fazi leku kdy fyzicke napeti povolilo, dosli do hlavy a za 14 dni zas odeznej jako vsechno :lol: a nebo je to taky vsechno se vsim. A joo ano bez doktora uz nesnizim ani o setinu, to uz vim taky :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >