Výše kapesného u teenagerů.

Napsat příspěvek
18492
14.1.20 17:44

Proti kosmetice u teenagera nic nemam. Proc chodi na oboci a nehty ale moc nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
14.1.20 17:55
@mroe píše:
Proti kosmetice u teenagera nic nemam. Proc chodi na oboci a nehty ale moc nechapu.

Oboci - kvuli úpravě a barvě
Nehty- protoze se jí to tak proste libi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 18:08
@mroe píše:

A vy si neupravujete oboci? :roll: ja si teda oboci vytrhavam cca od 14-15 let stejne jako holeni nohou a jinych casti těla :lol: kdyz ji rodice zaplati upravu v salonu tak co. Me mamka v puberte take vzala na kosmetiku a oboci. A predstavte si, ze sem uz tehda barvila vlasy :nevim: a dokonce i v kadeřnictví. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18492
14.1.20 18:15
@Marlenka91 píše:
A vy si neupravujete oboci? :roll: ja si teda oboci vytrhavam cca od 14-15 let stejne jako holeni nohou a jinych casti těla :lol: kdyz ji rodice zaplati upravu v salonu tak co. Me mamka v puberte take vzala na kosmetiku a oboci. A predstavte si, ze sem uz tehda barvila vlasy :nevim: a dokonce i v kadeřnictví. :lol:

Tak nenapsala pravda konkretne, co ji s tim obocim delaji, myslela jsem ze ma nejakou permanentni upravu, stejne jako nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
14.1.20 18:29
:palec: :palec: :palec:
@Marlenka91 píše:
A vy si neupravujete oboci? :roll: ja si teda oboci vytrhavam cca od 14-15 let stejne jako holeni nohou a jinych casti těla :lol: kdyz ji rodice zaplati upravu v salonu tak co. Me mamka v puberte take vzala na kosmetiku a oboci. A predstavte si, ze sem uz tehda barvila vlasy :nevim: a dokonce i v kadeřnictví. :lol:
:palec: :palec:.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15708
14.1.20 18:37
@_.Emilyyy píše:
Ale prosimte :roll: :roll:.
I dite si važí vecich/penez co mu doprejou rodice ;)

chápu že tomu věříš, ale několikaletá práce s dětmi hovoří poněkud jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
14.1.20 18:40
@Marlenka91 píše:
Tak asi jak kde no :nevim: ja třeba tedka pouzivam na sve prirozene nehty Gellak. Vydrzi déle nez obyc.
Jinak v 16ti sem si delala gelovky sama(nekdy i spoluzackam :mrgreen: ) takze jsem na to penize od rodičů nepotrebovala ;)

Mne teda uprimne zaskočilo, ze si tady dotyčné mysli, ze gelovky nosi clovek, ltery ma sve nehty ošklivé..
Upřímně jsem nikdy nevidela okousane, špinavé nehty u slečny v puberte ci dospělé zeny :nevim:, které si potrpi na svuj vzhled

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18492
14.1.20 18:57
@_.Emilyyy píše:
Mne teda uprimne zaskočilo, ze si tady dotyčné mysli, ze gelovky nosi clovek, ltery ma sve nehty ošklivé..
Upřímně jsem nikdy nevidela okousane, špinavé nehty u slečny v puberte ci dospělé zeny :nevim:, které si potrpi na svuj vzhled

Ja si to nemyslim. A i proto nema zadny smysl si nicit svoje nehty uz v 16 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 23:32

@_.Emilyyy Pro me je to normalni vec v dnesni době, ze holky chodi na manikuru, kosmetiku apod… myslela jsem to tak, jak nektere damy tu psaly fuj a hnus na umělé nehty, ze je obcas lepsi se divat na umělé než např. Skarede okousane nebo neupravene. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 23:40
@mroe píše:
Ja si to nemyslim. A i proto nema zadny smysl si nicit svoje nehty uz v 16 letech.

To nemá, ale je to módni zalezitost, je snazší si zajit na manikuru jednou za mesic než si neustále lakovat nehty normalnim lakem. Stejne tak jako např prodloužené řasy… také chodím uz X let jen abych se nemusela líčit. I kdyz vím, ze kdybych je sundala tak budou poškozené :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86428
15.1.20 00:09
@Anonymní píše:
Hezký den všem. Vím, že téma má mnoho odpovědí, spíš potrebuji porovnat odpovědi lidi z podobné příjmové skupiny. Takže mám dva teenagery 14 a 17 let. Každý měsíc po výplatě dostane každý z nich 600kc hotově, dále dobíjíme kredit 300,pokud nechce dobít, dostane peníze, na každý den dostávají 40kč, protože nechtějí chodit na obědy, jeden je zmlsaný a ve druhé škole je jídlo skutečně nedobré, zkoušela jsem i já a nechutnalo mi.Ale o to nejde. Vše ostatní jako oblečení, drogerii, jízdenky, věci do školy, hradime my. Příjmy máme průměrné cca 60000 za měsic, Olomoucký kraj. Jinak mladší syn nikam nechodí, starší si hradí zábavu sám, má příjmy z brigád. Není pro nás problém dát jim více peněz, jde mi ale o princip, chceme, aby si financí vážili. Prosím Vás o názor, zda kapesné zvýšit či nikoliv. Prosím všechny o klidnou a věčnou diskuzi. Děkuji. Anonym z důvodu financí.

Přijde mi to akorát. Ani moc ani málo
Syn 17 let od nás dostává kolem 3-4 stovek, podle toho kolik drobných (nemyslím tím koruny s dvojkoruny, spíš stovky, padesátikoruny a dvacetikoruny) se nám podaří dát s mužem dohromady. Takze někdy je to 380,jindy 400 a tak podobně se ta částka pohybuje.
A má brigádu. To je tak 1000 Kč za měsíc, někdy trochu víc.
Utrácí to zpravidla za kino, knížky, časopisy nebo tak. A taky třeba dárky rodině, k Vánocům, narozeninám. Už si sám vydělal a koupil „lepší“ mobil.
Obědy, průkazku, oblečení a podobně, to mu kupujeme.
Jiné peníze než od nás nemá. Uz nemáme jiné babičky a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18492
15.1.20 06:15
@Marlenka91 píše:
To nemá, ale je to módni zalezitost, je snazší si zajit na manikuru jednou za mesic než si neustále lakovat nehty normalnim lakem. Stejne tak jako např prodloužené řasy… také chodím uz X let jen abych se nemusela líčit. I kdyz vím, ze kdybych je sundala tak budou poškozené :nevim:

Takze je v poradku si kvuli modnim zalezitostem nicit nehty a rasy? A nejlepe uz v 16? Pro me je to na hlavu, vase volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
15.1.20 21:40

@mroe
Mohu se te zeptat, jetsli mad dceru v puberte, ktera resi módu?
Asi ne, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:02

@_.Emilyyy Heled ja te uplne chapu. Vyrustala jsem ocividne v podobné rodine jako vedes ty. U nas tohle bylo a je normální. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
15.1.20 23:05
@Marlenka91 píše:
@_.Emilyyy Heled ja te uplne chapu. Vyrustala jsem ocividne v podobné rodine jako vedes ty. U nas tohle bylo a je normální. :palec:
:kytka:.
U mě je to tím, ze se v mojí dceři hodne vidim :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama