Reklama

Výše mzdy u práce s elektronikou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 12:24
Výše mzdy u práce s elektronikou

Pěkné poledne, chtěla bych se Vás zeptat, jaká by podle Vás měla být mzda v tomto zaměstnání. Jedná se o práci s elektronikou, prodej, příprava k prodeji, náhodná inventura zboží atd. Je to v jednom z největších měst (170 tisíc obyvatel). Nejedná se o žádnou velkou firmu jako je Alza, CZC. Na směně je pouze jeden člověk a ten má podepsanou hmotnou zodpovědnost, je to malá provozovna v nákupním centru. Práce na PC s programem Pohoda.
Snad jsem zodpověděla všechno důležité.
Děkuji za všechny odpovědi. Téma prosím admine ponechejte anonymně.

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.02.17 12:27

Základ 15 a provize z prodeje.

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 04.02.17 12:53

Základ minimálně 18 tisíc + provize z prodeje, nebo bonusy (osobní ohodnocení atd.)

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.02.17 12:54

@Mirabe1ka 18 je moc. V malém městě jako je 170 tisíc lidí. Jedná se o jednoduchou práci, člověk tam nemusí přemýšlet, nic extra nedělá. Čeká, až si někdo něco koupí. 15… na Karvinsku, Orlovsku možná ještě míň.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 12:59

Zakladatelka, jedná se o Plzeň. Průměrné tržby za měsíc cca 120 000 Kč.

jessikka
Extra třída :D 10678 příspěvků 04.02.17 13:19

Tržby za měsíc 120 000? No to nic moc teda. Nemyslíš zisk? To nezplatí ani prodejnu v nákupním centru, natož pracovní sílu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 13:24
@jessikka píše:
Tržby za měsíc 120 000? No to nic moc teda. Nemyslíš zisk? To nezplatí ani prodejnu v nákupním centru, natož pracovní sílu.

Zakladatelka. Myslím tržby, zisk netuším jaký je. Prostor stojí 13 za měsíc.

jessikka
Extra třída :D 10678 příspěvků 04.02.17 13:37
@Anonymní píše:
Zakladatelka. Myslím tržby, zisk netuším jaký je. Prostor stojí 13 za měsíc.

Já teda nevím, o jaký sortiment jde, jestli žárovky a konektory, tak budiž, ale pokud třeba bílá technika, tak to je 12 průměrných ledniček za měsíc, tedy méně než jeden kus za dva dny… A jinak nic.
Prostě mi to přijde strašně málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 13:39
@jessikka píše:
Já teda nevím, o jaký sortiment jde, jestli žárovky a konektory, tak budiž, ale pokud třeba bílá technika, tak to je 12 průměrných ledniček za měsíc, tedy méně než jeden kus za dva dny… A jinak nic.
Prostě mi to přijde strašně málo.

Zakladatelka - jedná se o mobilní telefony a příslušenství k elektronice, klávesnice, myši, pouzdra, baterky, žárovky… (velký sortiment - bílá technika žádná).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 14:08

Zakladatelka - nevíte do jaké skupiny 1-8 tato práce patří?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama