Výše platu v České spořitelně

Ro-Manka
24.5.16 18:27

Výše platu v České spořitelně

Mám nabídku práce do České spořitelny, ale přemýším jestli jít vůbec na pohovor a ztrácet den dovolené. Protože nikde neuvádí výši platu?! Pro mne nabízená pozice je bankovní poradce. Díky za info popřípadě jakou jsou plány, které musím v práci plnit abych se na takovou částku dostala, nebo co se stane pokud plán nesplním?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1595
24.5.16 18:33

@Ro-Manka Ve spořitelně jsem pracovala 7 let a už bych tam nikdy pracovat nešla. Platy nebyly nijak závratně vysoké, teď nevím jak to je. Ale plány byly hrozné a většinou se nedaly splnit, potom samozřejmě nebyly odměny, jen základní plat. Takže asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
24.5.16 18:36

Skoda dovolené, platy bídné… Plány šílené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3293
24.5.16 18:39

No nemám vlastní zkušenost, ale moje švagrová tam pracuje už léta a nijak si na práci ani peníze nestěžuje. Jaký má plat, to nevím, ale nouzi doma nemají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
24.5.16 19:03

Bankovní poradce je ta nejhorší pozice. Šlapou po tobě- plnit plán produktů!! Na naší maloměstské pobočce jsme prostě neplnili - už nešlo víc " vydojit" lidi. Po 30 letech práce v ČS jsem dala výpověď a ostatní / 4 lidi/ také. Od té doby se to tam střídá velmi rychle. Za mě NEBRAT!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
24.5.16 20:00

Plat není špatný:) ja jsem byla spokojena.. Přispívají na penzijní + jsou super benefity.. ale plány se porad zvyšují a zvyšují..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
24.5.16 21:04

No potkala pri pohovorech par lidi co se k nam hlasili a 1. total vyhorela ( vyhravala souteze, plany plnila v CS) - ale uplne znicen, 2. utikal po roce - tlaky ( vsichni z pobocky si vzali pujcku, aby splnila pobocka plan… pak ji zrusili a obratem byli zvany na koberecek co to ma znamenat…), 3. utekla kuli neustalemu tlaku… platy pry nic moc (pokud neplnis plany, co ti porad zvysuji)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.5.16 21:11

Katastrofa jak píšou holky samé stresy plány šílené reporty atd… peníze hrůza už bych do toho nikdy nešla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 21:15

Vezmu to jinak. Pracuji ve Sporce na info lince.Mam 12.000 hrubého za 6 hodin. K tomu mam 1900 na penzijko,95 kc stravenky bez doplatku.4500 rocne do Cafeterie. A kdyz splnim plan, tak ještě tak 15.000 hrubeho kvartalne.Ano plany jsou vysoke a kde ne? Zvysuji se stale, ale je tam ta stabilita.Jo a jedna se o Ostravu. Anonym, uvadim plat…

• Nahlásit
  • Citovat
18075
24.5.16 21:42
@mamoch píše:
Bankovní poradce je ta nejhorší pozice. Šlapou po tobě- plnit plán produktů!! Na naší maloměstské pobočce jsme prostě neplnili - už nešlo víc " vydojit" lidi. Po 30 letech práce v ČS jsem dala výpověď a ostatní / 4 lidi/ také. Od té doby se to tam střídá velmi rychle. Za mě NEBRAT!

Presne tak, moje kamaradka praxe celkem 20 let v bankovnictvi a po osmi letech bankovni poradkyne ve Sporce ted ke konci roku odesla uplne vyhorela, zazila i regulerni bossing a mobbing od nadrizenych, takove chutovky jako vytykaci dopisy pri neplneni planu ani nerozepisuju jako prepadove kontroly, koucink, sledovani a pak rozebirani situaci z provozu a podobne kraviny a plat bez benefitu uplne smesny pri sve praxi a na tak siroky zaber a zkusenosti co v bankovnictvi mela, kdyz mela 23 hrubyho, tak byla rada…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.10.16 13:08

ČS

Pracuju necelý rok v ČS - takže čerstvé a zaručené info a né jedna paní povídala.
Takže plat 21 tis. menší pobočka - Praha a větší města 23-22 tis. - samozřejmě hrubého. Kvartálně po 3 měsících máte odměny za plnění plánu, který je hodně hodně vysoký - alfa a omega jsou úvěry. Nováček dostane nižší plán. Benefity - stravenky v hodnotě 95 Kč bez doplatku, 5 týdnů dovolené, 5 dní sickdays (na malé pobočce ovšem problematické vybrat, kvůli prostřídání),do cafeterie dostanete 4 tis./ rok, na penzijko je příspěvek 500,– po zkušebce (po roce asi vyšší), špatné nejsou ani produktové benefity. Práce, ale náročná na plnění plánu, budete navolávat klienty - neplacené přesčasy(protože nestíháte) také na denním pořádku. Často si na vás zchladí žáhu klienti i za něco za co vy vůbec nemůžete. Kdo nezažil neví o co se jedná. Hodně záleží na tom jakého budete mít nadřízeného a kolegyně.

• Nahlásit
  • Citovat
27
15.10.16 21:32

Máte někdo zkušenost s prací Hlavní pokladník??? Prý dostávají rizikový příplatek… a jaké jsou platy na tézp pozici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
24.11.16 23:13

Plat

Já pracoval v ČS 6/2014-11/2015. Celou dobu jsem měl plat 18000 hrubého. Na pozici poradce. Ta práce po pravdě je strašná, musíte navolávat klienty a neustále dokola nabízet, plány jsou ukrutné. Co vím od bývalých kolegů, plán v součastnosti plní asi 35% poradců. Pokud nesplníte 3kvartály za sebou, dají vám nůž na krk. Člověk v této firmě je jen nákladová položka, nemá žádnou hodnotu. Pobočka Vsetín cca 9poradců, za 1,5 roku se změnilo 7poradců, samí nováčci, nikdo nic pořádně neví. Prostě musíte plnit! A věřte mi plány jsou ukrutné. Takové firmě je dobré se vyhnout obloukem jak klientsky, tak jako zaměstnanec. Kdo nezkusí nepochopí. Kdo chce zkusit, ať klidně zkusí. Časem si udělá názor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.16 18:02

Zkušební lhůta a školení

Dobrý den,
budu nastupovat a zapomněla jsem se zeptat, zda je plná výše platu i v prvních třech měsících (ve zkušební lhůtě)? Ono se to zdá samozřejmé, ale pak mě napadlo, že se tři měsíce budu víceméně jenom školit, tak jestli třeba nebudu dostávat nějakou sníženou mzdu? Radši píšu anonymně. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
2
30.11.16 18:20

Ano, dostanete plnou výši platu, přeji vám hodně štestí, co se týče fluktuace v ČS 52% nových zaměstnanců skončí do 2let. Přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama