Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 458 příspěvků 27.03.18 17:12
Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Prosím poradit, mám možnost nastoupit do nové práce, která je pro mě výhodnější ( v místě bydliště, méně stresu..),ale je to soukromý sektor a nabízí mi tyto příplatky : za noční 10 kč na hod a víkend 15kč na hod.
Je to normální? Mají na to právo? Prijde mi to až směšné…no nebo spíš k pláči.
Základní plat je slušný ( hrubý základ),ale ty příplatky…
Co vy na to, mají na to právo?
 Dík!

Reklama

Reakce:

Nelllies
Stálice 61 příspěvků 27.03.18 18:26

Asi jsem nepochopila, kde je problém… Plat slušný a příplatky za směny které vyjdou na noc, nebo víkend…? Muž má taky příplatky za noc, odpolední, nebo víkend. 10, 18 a 20kc za hodinu. S čím máš tedy přesně problém? :nevim:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 27.03.18 18:46

Tady si to přečti a můžeš si to spočítat : http://www.vimvic.cz/…ndu-a-svatky

janickaIII
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 27.03.18 19:20

@rsisa a to jsou příplatky plus ještě k zákonným? Platit priplatky za nocni a vikend musi ze zakona, z toho se nevyvlecou tím, co píšeš.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 27.03.18 20:07

@rsisa Jste si nejspíš zaměnila % za Kč.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama