Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 471 příspěvků 27.03.18 17:12
Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Prosím poradit, mám možnost nastoupit do nové práce, která je pro mě výhodnější ( v místě bydliště, méně stresu..),ale je to soukromý sektor a nabízí mi tyto příplatky : za noční 10 kč na hod a víkend 15kč na hod.
Je to normální? Mají na to právo? Prijde mi to až směšné…no nebo spíš k pláči.
Základní plat je slušný ( hrubý základ),ale ty příplatky…
Co vy na to, mají na to právo?
 Dík!

Reklama

Reakce:

Nelllies
Stálice 61 příspěvků 27.03.18 18:26

Asi jsem nepochopila, kde je problém… Plat slušný a příplatky za směny které vyjdou na noc, nebo víkend…? Muž má taky příplatky za noc, odpolední, nebo víkend. 10, 18 a 20kc za hodinu. S čím máš tedy přesně problém? :nevim:

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 3259 příspěvků 27.03.18 18:46

Tady si to přečti a můžeš si to spočítat : http://www.vimvic.cz/…ndu-a-svatky

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 27.03.18 19:20

@rsisa a to jsou příplatky plus ještě k zákonným? Platit priplatky za nocni a vikend musi ze zakona, z toho se nevyvlecou tím, co píšeš.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 27.03.18 20:07

@rsisa Jste si nejspíš zaměnila % za Kč.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama