Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsisa
Kecalka 487 příspěvků 27.03.18 17:12
Výše příplatku za noční a víkend v soukromé nemocnici

Prosím poradit, mám možnost nastoupit do nové práce, která je pro mě výhodnější ( v místě bydliště, méně stresu..),ale je to soukromý sektor a nabízí mi tyto příplatky : za noční 10 kč na hod a víkend 15kč na hod.
Je to normální? Mají na to právo? Prijde mi to až směšné…no nebo spíš k pláči.
Základní plat je slušný ( hrubý základ),ale ty příplatky…
Co vy na to, mají na to právo?
 Dík!

Reakce:
Nelllies
Stálice 62 příspěvků 27.03.18 18:26

Asi jsem nepochopila, kde je problém… Plat slušný a příplatky za směny které vyjdou na noc, nebo víkend…? Muž má taky příplatky za noc, odpolední, nebo víkend. 10, 18 a 20kc za hodinu. S čím máš tedy přesně problém? :nevim:

Monchichik
Kelišová 5440 příspěvků 27.03.18 18:46

Tady si to přečti a můžeš si to spočítat : http://www.vimvic.cz/…ndu-a-svatky

janickaIII
Závislačka 2631 příspěvků 27.03.18 19:20

@rsisa a to jsou příplatky plus ještě k zákonným? Platit priplatky za nocni a vikend musi ze zakona, z toho se nevyvlecou tím, co píšeš.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 27.03.18 20:07

@rsisa Jste si nejspíš zaměnila % za Kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >