Výše "Příspěvku na bydlení"

Anonymni
24.9.08 16:50

Výše "Příspěvku na bydlení"

Maminky a budoucí maminky-zdravím vespolek.....

Prosím pěkně-nevíte některá, jak se počítá výše Příspěvku na bydlení???Vůbec nevím, čeho se chytit…
jsme sice s přítelem hlášení na OSSZ jako druh a družka, ale vzhledem k tomu, že přítel je rozvedený-vlastní svůj barák, ve kterém má i trvalé bydliště, tak mi paní na „sociálce“ říkala, že jeho příjmy mají vliv na přídavky na děti atd., ale na Příspěvek na bydlení se jeho příjmy nevztahují, takže na něj mám nárok, ale výši ještě neznám-prý mi to budou schopni sdělit, až se jim to „sehraje“.........Zkoušela jsem kalkulačku na Měšec.cz, ale tam taky nevím, co zadat do příjmů, když já nemám žádný příjem a přítelovo příjem se nevztahuje........Děkuji za jakoukoli odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1064
25.9.08 09:27

do prispevku na bydleni se pocitaji veskere prijmy-tzn. materska, rodicak, podporu proste cokoliv pobiras…ty jim dodas sve vydaje - poplatky za plyn, elektriku, popelnici, vodu. nepocita se tam tv, telefon apod. vse co si platila tri mesice zpatky, tak ti tam napisou. pokud pritel nema u tebe trvale, tak se opravdu pocita, ze zijes sama, popr. se svym ditetem-to ti daji vic. snad jsem na nic nezapomnela. ja to mam podobne, jsem na matersky a prispevek pobiram. je to prijemnych par penez navic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.9.08 16:22

Jituš moc díky......už jsem myslela, že nikdo ani nenapíše…halt nás moc není, kdo pobíráme Příspěvek na bydlení :lol: D.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama