Vysekal se tu někdo z úzkostí a deprese?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 11:43
Vysekal se tu někdo z úzkostí a deprese?

Měli jste někdo panickou poruchu, úzkosti nebo depku a dostali jste se z toho? Jsme už s kamarádkou zoufalé, jestli se z toho někdy vyhrabem.
Děkuju za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 10.03.19 11:47
@Anonymní píše:
Měli jste někdo panickou poruchu, úzkosti nebo depku a dostali jste se z toho? Jsme už s kamarádkou zoufalé, jestli se z toho někdy vyhrabem.
Děkuju za odpovědi.

Ano já, cesta byla dlouhá a trnitá, ale jde to!
Zítra vstupuji do druhého trimestru a sem bez jakékoliv medikace a sem v pořádku :palec:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 10.03.19 11:50

Já taky, už jsem 2 roky ok :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 11:54

holky a jak jste to udělaly prosím? jaká byla cesta?

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 10.03.19 11:56
@Anonymní píše:

Nevím, jak to udělaly holky, ale podle mne je nejlepší řešení psychiatr. Ihned. Nikoli psycholog.To je ztráta času.

Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 10.03.19 11:57
@Anonymní píše:

Odborná pomoc psychiatra! Vystřídala sem asi čtyři, chce to experta, co se i bude opravdu snažit pomoc, nasadit medikaci, chodit pravidelně na kontroly, ze začátku bych určitě domluvila i psychoterapii :palec:

Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 10.03.19 11:57
@smutny klaun2 píše:
Nevím, jak to udělaly holky, ale podle mne je nejlepší řešení psychiatr. Ihned. Nikoli psycholog.To je ztráta času.

Ano, přesně tak, jen psycholog ti nepomůže!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 12:02

Kombinace asi vseho. Psychiatr, dobra medikace, pobyt v ustavu na otevrenem oddeleni, kde me naucili v podstate rezimova opatreni, jak tomu do budoucna predchazet a hlavne jsem chtela…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 12:09

ja jsem k psychiatrovi objednaná, k psycholožce chodím. chtěla jsem spíś typy, co pro to můžu udělat sama.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 10.03.19 12:11
@Anonymní píše:
ja jsem k psychiatrovi objednaná, k psycholožce chodím. chtěla jsem spíś typy,co pro to můžu udělat sama.

Vynechat psycholožku. Instituce naprosto k ničemu.Psycholog jen kecá,Ty potřebuješ léčbu.

Příspěvek upraven 10.03.19 v 12:12

Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 10.03.19 12:11
@Anonymní píše:
ja jsem k psychiatrovi objednaná, k psycholožce chodím. chtěla jsem spíś typy, co pro to můžu udělat sama.

Si objednaná, to je dobrý krok, uvidíš, že najdete společně řešení, držím palce :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 12:12
@smutny klaun2 píše:
Vynechat psycholožku. Instituce naprosto k ničemu.Psycholog jen kecá,Ty potřebuješ léčbu.Příspěvek upraven 10.03.19 v 12:12

fakt? jak to? :think:

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 10.03.19 12:20

chce to uvědomit si co ti záchvaty spouští, říkat si že jsou to jen záchvaty a nic se ti nestane chce to trénovat

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 10.03.19 12:22
@Anonymní píše:
fakt? jak to? :think:

Pomohla Ti snad?Na depresi pomohou jedině léky,je to totiž nemoc,která bez léčení končívá i špatně a ne kecy o silné vůli,denních plánech,cílech a podobné nesmysly.Každý,kdo si tím prošel,ví velice dobře,o čem píši.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 10.03.19 12:24
@ka2ka píše:
chce to uvědomit si co ti záchvaty spouští, říkat si že jsou to jen záchvaty a nic se ti nestane chce to trénovat
Štěstí veliké,že vedle sebe nemáš chudáka,co trpí nějakou duševní poruchou.S tvojí léčbou by druhý den skočil z okna.
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama