Vyšetření 32 týden těhotenství - vnitřní ultrazvuk ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clair88
Stálice 63 příspěvků 22.08.18 21:49
Vysetreni 32tt -vnitrni ultrazvuk ano ci ne?

Dobrý večer, maminky dělal vám váš gynekolog ve 32tt vnitřní ultrazvuk? Někde jsem četla, že se při 32tt kvůli většímu vyšetření dělá i vnitřní, tak by mě to zajímalo. Přítel se chce jít podívat na miminko a nemyslím si, že by jemu nebo mě bylo příjemné kdyby mi můj doktor dělal vnitřní ultrazvuk před přítelem. Děkuji

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 22.08.18 21:51

Dělali mi vnitřní uz při každém vyšetření během celého těhotenství

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 22.08.18 21:52

Mě jen do 13tt pak přez břicho…jednou na pohotovosti vnitřním po 30tt jinak ne

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 22.08.18 21:52

@Clair88 vnitřní cca do 10tt pak už vždy přes břicho, vnitřní asi kdyby měřil čípek :think:

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 22.08.18 21:56

U obou dětí dělal gynekolog vnitřní do toho 10 týdne, pak pouze přes břicho.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 22.08.18 21:57

Mně dělal doktor od samého začátku ultrazvuk jen přes břicho. Někdy v 35 TT jsem měla strach,že mi odtéká plodová voda a jela na kontrolu do porodnice,kde mi primář dělal i vnitřní ultrazvuk,měřil čípek. Je to asi podle názoru doktora. Ale myslím,že na vnitřní ultrazvuk by partnera tak jako tak poslal ven.

rozand
Závislačka 3132 příspěvků 22.08.18 22:00

Ne. A fakt nechapu, ze nekomu vadi pritomnost partnera u vnitrniho ultrazvuku :roll: . U porodu bude? :lol:

rozand
Závislačka 3132 příspěvků 22.08.18 22:02
@Aduš8 píše:
Mně dělal doktor od samého začátku ultrazvuk jen přes břicho. Někdy v 35 TT jsem měla strach,že mi odtéká plodová voda a jela na kontrolu do porodnice,kde mi primář dělal i vnitřní ultrazvuk,měřil čípek. Je to asi podle názoru doktora. Ale myslím,že na vnitřní ultrazvuk by partnera tak jako tak poslal ven.

Proč by ho posílal ven? 8o Muž se mnou byl na pohotovosti po SP a nikdo ho ven neposílal, naštěstí.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 22.08.18 22:04

@rozand mě se doktor tenkrát ptal,zda může manžel zůstat,mně osobně to nevadilo,nechápu ,proč by mělo.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 22.08.18 22:09

Od 14. týdne mi dělají jen přes břicho. Mimochodem partner byl se mnou u celé procedury IVF, nikdy jsem ho nevyhazovala, byla jsem ráda že tam se mnou je. A to i když mi doktorka dělala vnitřní ultrazvuk první den cyklu, takže při krvácení. Jen na koze si ho můj doktor nepřeje u vyšetření, mně by nevadil ani u toho. Všechno zajímavé už na mně stejně viděl :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 22:10

Me delali posledni vnitrni ultrazvuk ve 14 tydnu pri screeningu, manzel se neucastnil, ale mela jsem tam asi 8 mediku :-)

Clair88
Stálice 63 příspěvků 22.08.18 22:19

@rozand nejde přímo o ten vnitřní ultrazvuk,jde o to,že by příteli vadil můj gyndar ,který se mi tam tak „hrabe“ jestli chápete. Jde o to,že je to jiný chlap a to je na ego mého muže moc silné kafe.

rozand
Závislačka 3132 příspěvků 22.08.18 22:22

@Clair88 Ne, nechápu. Můj muž asi není hlupák s pošahaným egem, takže mu fakt nevadí, že se ve mně hrabe doktor :roll: . Při jiných zdravotních problémech by se mnou taky byl, bez ohledu na to, kdo by se ve mně hrabal. Žárlit na doktora může snad jenom magor.

Mimochodem u porodu do tebe třeba bude muset strčit i ruce, ne jen sondu, to partnerovi taky bude vadit? 8)

Clair88
Stálice 63 příspěvků 22.08.18 22:29

@rozand to,že mu něco není příjemné neznamená ,že je magor. Moje sestra a spousta dalších žen co znám by nesnesli svého muže u porodu ,protože jim je to nepříjemné.
Mě osobně vnitřní vyšetření v přítomnosti partnera není taky moc příjemné a porod beru jako něco jiného.

e008
Závislačka 3288 příspěvků 25 inzerátů 22.08.18 22:40

@Clair88 Uplne te chapu. Memu muzi by to nevadilo, ale mne jo. Osobne to nepovazuji za nic prijemneho, necitim se u toho zrovna dvakrat dobre a jeste kdyby me u toho nekdo pozoroval… Muj muz byl se mnou na 20tt, dr me vysetril na koze a az pak jsme volali manzela. Nebyl u vseho.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >