Vyšetření 32 týden těhotenství - vnitřní ultrazvuk ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clair88
Stálice 67 příspěvků 22.08.18 21:49
Vysetreni 32tt -vnitrni ultrazvuk ano ci ne?

Dobrý večer, maminky dělal vám váš gynekolog ve 32tt vnitřní ultrazvuk? Někde jsem četla, že se při 32tt kvůli většímu vyšetření dělá i vnitřní, tak by mě to zajímalo. Přítel se chce jít podívat na miminko a nemyslím si, že by jemu nebo mě bylo příjemné kdyby mi můj doktor dělal vnitřní ultrazvuk před přítelem. Děkuji

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11532 příspěvků 22.08.18 21:51

Dělali mi vnitřní uz při každém vyšetření během celého těhotenství

lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 22.08.18 21:52

Mě jen do 13tt pak přez břicho…jednou na pohotovosti vnitřním po 30tt jinak ne

Markéta80
Hvězda diskuse 41218 příspěvků 22.08.18 21:52

@Clair88 vnitřní cca do 10tt pak už vždy přes břicho, vnitřní asi kdyby měřil čípek :think:

Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 22.08.18 21:56

U obou dětí dělal gynekolog vnitřní do toho 10 týdne, pak pouze přes břicho.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 2972 příspěvků 22.08.18 21:57

Mně dělal doktor od samého začátku ultrazvuk jen přes břicho. Někdy v 35 TT jsem měla strach,že mi odtéká plodová voda a jela na kontrolu do porodnice,kde mi primář dělal i vnitřní ultrazvuk,měřil čípek. Je to asi podle názoru doktora. Ale myslím,že na vnitřní ultrazvuk by partnera tak jako tak poslal ven.

rozand
Závislačka 4019 příspěvků 22.08.18 22:00

Ne. A fakt nechapu, ze nekomu vadi pritomnost partnera u vnitrniho ultrazvuku :roll: . U porodu bude? :lol:

rozand
Závislačka 4019 příspěvků 22.08.18 22:02
@Aduš8 píše:
Mně dělal doktor od samého začátku ultrazvuk jen přes břicho. Někdy v 35 TT jsem měla strach,že mi odtéká plodová voda a jela na kontrolu do porodnice,kde mi primář dělal i vnitřní ultrazvuk,měřil čípek. Je to asi podle názoru doktora. Ale myslím,že na vnitřní ultrazvuk by partnera tak jako tak poslal ven.

Proč by ho posílal ven? 8o Muž se mnou byl na pohotovosti po SP a nikdo ho ven neposílal, naštěstí.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 2972 příspěvků 22.08.18 22:04

@rozand mě se doktor tenkrát ptal,zda může manžel zůstat,mně osobně to nevadilo,nechápu ,proč by mělo.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 22.08.18 22:09

Od 14. týdne mi dělají jen přes břicho. Mimochodem partner byl se mnou u celé procedury IVF, nikdy jsem ho nevyhazovala, byla jsem ráda že tam se mnou je. A to i když mi doktorka dělala vnitřní ultrazvuk první den cyklu, takže při krvácení. Jen na koze si ho můj doktor nepřeje u vyšetření, mně by nevadil ani u toho. Všechno zajímavé už na mně stejně viděl :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 22:10

Me delali posledni vnitrni ultrazvuk ve 14 tydnu pri screeningu, manzel se neucastnil, ale mela jsem tam asi 8 mediku :-)

Clair88
Stálice 67 příspěvků 22.08.18 22:19

@rozand nejde přímo o ten vnitřní ultrazvuk,jde o to,že by příteli vadil můj gyndar ,který se mi tam tak „hrabe“ jestli chápete. Jde o to,že je to jiný chlap a to je na ego mého muže moc silné kafe.

rozand
Závislačka 4019 příspěvků 22.08.18 22:22

@Clair88 Ne, nechápu. Můj muž asi není hlupák s pošahaným egem, takže mu fakt nevadí, že se ve mně hrabe doktor :roll: . Při jiných zdravotních problémech by se mnou taky byl, bez ohledu na to, kdo by se ve mně hrabal. Žárlit na doktora může snad jenom magor.

Mimochodem u porodu do tebe třeba bude muset strčit i ruce, ne jen sondu, to partnerovi taky bude vadit? 8)

Clair88
Stálice 67 příspěvků 22.08.18 22:29

@rozand to,že mu něco není příjemné neznamená ,že je magor. Moje sestra a spousta dalších žen co znám by nesnesli svého muže u porodu ,protože jim je to nepříjemné.
Mě osobně vnitřní vyšetření v přítomnosti partnera není taky moc příjemné a porod beru jako něco jiného.

e008
Závislačka 3375 příspěvků 107 inzerátů 22.08.18 22:40

@Clair88 Uplne te chapu. Memu muzi by to nevadilo, ale mne jo. Osobne to nepovazuji za nic prijemneho, necitim se u toho zrovna dvakrat dobre a jeste kdyby me u toho nekdo pozoroval… Muj muz byl se mnou na 20tt, dr me vysetril na koze a az pak jsme volali manzela. Nebyl u vseho.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >