Reklama

Vyšetření dětská psychiatrie Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 14.12.17 09:05
Vyšetření dětská psychiatrie Plzeň

Dobrý den.Jsem už bezradná. Nutně sháním kontakt na nějakého dětského psychiatra, aby mi vyšetřil syna. Prosim o pomoc. Dekuji

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39663 příspěvků 14.12.17 09:11

@Katka87 záleží z jakého důvodu, my jezdíme do Rokycan, ale všude je fakt dlouhá čekací doba :?

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 14.12.17 09:14

Potřebuju předepsat medikaci pro syna. ADHD.

MarkS
Stálice 78 příspěvků 14.12.17 09:38

Zkus si zavolat do Pedagogicko psychlogické poradny. Oni tam mají kontakty na psychiatry. Jistě ti poradí. Tuším, že je nějaká lékařka na Doubravce, někdo je na Borech. Ale počítej, že mají dlouhé objednací doby.

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 14.12.17 10:05

Jak zaznělo, Rokycany jsou dobré, ale počítej s čekačkou minimálně 6 měsíců. Nebo jestli je to masakr, tak hospitalizace ve FN??

Markéta80
Hvězda diskuse 39663 příspěvků 14.12.17 10:19

@Katka87 Nebo zkus FN Lochotín ale nevím kdo tam je, prý se to tam střídá, my dojíždíme do těch Rokycan. Zase ve FN pokud je to fakt akutní tak snad by vzali hned ;)

pajulinkaa
Závislačka 4336 příspěvků 14.12.17 11:48

My jezdíme na Doubravku, najdi si číslo na psychordinace Plzeň, je to paní Komorousová

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 14.12.17 16:02
@pajulinkaa píše:
My jezdíme na Doubravku, najdi si číslo na psychordinace Plzeň, je to paní Komorousová

Děkuju. Tuhle paní mi to vůbec neukázalo :pankac: Zkusím… :*

pajulinkaa
Závislačka 4336 příspěvků 14.12.17 20:54

@Katka87 když tak nápisu číslo do soukromé zprávy jestli nenajdete ;)

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 14.12.17 21:13
@pajulinkaa píše:
@Katka87 když tak nápisu číslo do soukromé zprávy jestli nenajdete ;)
to budete zlata ❤️

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >