Vyšetření dětská psychiatrie Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka87
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 14.12.17 09:05
Vyšetření dětská psychiatrie Plzeň

Dobrý den.Jsem už bezradná. Nutně sháním kontakt na nějakého dětského psychiatra, aby mi vyšetřil syna. Prosim o pomoc. Dekuji

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 14.12.17 09:11

@Katka87 záleží z jakého důvodu, my jezdíme do Rokycan, ale všude je fakt dlouhá čekací doba :?

Katka87
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 14.12.17 09:14

Potřebuju předepsat medikaci pro syna. ADHD.

MarkS
Stálice 76 příspěvků 14.12.17 09:38

Zkus si zavolat do Pedagogicko psychlogické poradny. Oni tam mají kontakty na psychiatry. Jistě ti poradí. Tuším, že je nějaká lékařka na Doubravce, někdo je na Borech. Ale počítej, že mají dlouhé objednací doby.

Hadumi
Extra třída :D 13176 příspěvků 14.12.17 10:05

Jak zaznělo, Rokycany jsou dobré, ale počítej s čekačkou minimálně 6 měsíců. Nebo jestli je to masakr, tak hospitalizace ve FN??

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 14.12.17 10:19

@Katka87 Nebo zkus FN Lochotín ale nevím kdo tam je, prý se to tam střídá, my dojíždíme do těch Rokycan. Zase ve FN pokud je to fakt akutní tak snad by vzali hned ;)

pajulinkaa
Závislačka 4297 příspěvků 14.12.17 11:48

My jezdíme na Doubravku, najdi si číslo na psychordinace Plzeň, je to paní Komorousová

Katka87
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 14.12.17 16:02
@pajulinkaa píše:
My jezdíme na Doubravku, najdi si číslo na psychordinace Plzeň, je to paní Komorousová

Děkuju. Tuhle paní mi to vůbec neukázalo :pankac: Zkusím… :*

pajulinkaa
Závislačka 4297 příspěvků 14.12.17 20:54

@Katka87 když tak nápisu číslo do soukromé zprávy jestli nenajdete ;)

Katka87
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 14.12.17 21:13
@pajulinkaa píše:
@Katka87 když tak nápisu číslo do soukromé zprávy jestli nenajdete ;)
to budete zlata ❤️

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama