Vyšetření na alergologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 03.02.17 09:41
Vyšetření na alergologii

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na vyšetření na alergologii u 3 leté. Jdeme tam poprvé v úterý bylo nám doporučeno dětským lékařem aby jsme vysadily všechny prášky na alergii, které nám dětská předepsala. Bohužel po dvou dnech jsme musela opět nasadit protože se vrátila alergii ve velké formě. Volala jsem na alergologii tam nám řekli, že jí to máme nasadit a pak jí říct. Jak ji bude vyšetřovat že jsme museli nasadit prášky. Podle krve máme hraniční hodnoty na alergii -testy nám dělali když jsme brali zodac. Myslíte že kožní testy něco zjistí když bereme prášky? Děkuji za odpověď

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 42021 příspěvků 03.02.17 09:46

@vranka1050 může to být zkreslené. u kluků napřed kožní test a pak i odběr krve. Dělají i spirometrii, ale určitě nahlásit že bere léky ;)

nozu
Extra třída :D 12097 příspěvků 03.02.17 10:03

Taky si myslím, že výsledky kožních tesů budou zkreslené. Reakce bude utlumená právě těmi léky. Ale když na alergologii řekli, že to je v pohodě, tak se s tím budou muset nějak poprat. U dětí jsem vysazovala cca dva dny předem. To by u vás nešlo?

Atill
Povídálka 41 příspěvků 03.02.17 10:34

Museli jsme tam zajit taky, sna se to casem spravi

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 13493 příspěvků 03.02.17 10:37

@nozu u nás sestřička vždy říká 5 dní předem.

Peeetha
Závislačka 3961 příspěvků 35 inzerátů 03.02.17 10:53

Take si myslim, ze vysledky muzou byt zkreslene ja kdy jsem byla s dcerou na alergu tak mi rekli vysadit leky na 7 dni ale tak kdyz u vas rekla, ze to brat muzete :nevim:

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 03.02.17 11:36

No my jsme je taky vysadily už v neděli ale v úterý večer už jsem věděla že to až do dalšího úterý nevydrží. A ve středu jsem už musela volat na alergo. jak tam v úterý půjdeme tak jí ráno dávat kapky nebudu.No podle odběru krve co nám dělala naše dr než zasílala papíry tak nám brala krev a výsledky posílala na alergo tak máme hraniční hodnoty alergie(ale to jsme měli léky když nám brali krev)

Peeetha
Závislačka 3961 příspěvků 35 inzerátů 03.02.17 13:01

@vranka1050 jasne to chapu, kdyz to bez leku nejde tak se neda nic delat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >