Reklama

Vyšetření na alergologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 03.02.17 09:41
Vyšetření na alergologii

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na vyšetření na alergologii u 3 leté. Jdeme tam poprvé v úterý bylo nám doporučeno dětským lékařem aby jsme vysadily všechny prášky na alergii, které nám dětská předepsala. Bohužel po dvou dnech jsme musela opět nasadit protože se vrátila alergii ve velké formě. Volala jsem na alergologii tam nám řekli, že jí to máme nasadit a pak jí říct. Jak ji bude vyšetřovat že jsme museli nasadit prášky. Podle krve máme hraniční hodnoty na alergii -testy nám dělali když jsme brali zodac. Myslíte že kožní testy něco zjistí když bereme prášky? Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 03.02.17 09:46

@vranka1050 může to být zkreslené. u kluků napřed kožní test a pak i odběr krve. Dělají i spirometrii, ale určitě nahlásit že bere léky ;)

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 03.02.17 10:03

Taky si myslím, že výsledky kožních tesů budou zkreslené. Reakce bude utlumená právě těmi léky. Ale když na alergologii řekli, že to je v pohodě, tak se s tím budou muset nějak poprat. U dětí jsem vysazovala cca dva dny předem. To by u vás nešlo?

Atill
Povídálka 41 příspěvků 03.02.17 10:34

Museli jsme tam zajit taky, sna se to casem spravi

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 03.02.17 10:37

@nozu u nás sestřička vždy říká 5 dní předem.

Peeetha
Závislačka 3887 příspěvků 164 inzerátů 03.02.17 10:53

Take si myslim, ze vysledky muzou byt zkreslene ja kdy jsem byla s dcerou na alergu tak mi rekli vysadit leky na 7 dni ale tak kdyz u vas rekla, ze to brat muzete :nevim:

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 03.02.17 11:36

No my jsme je taky vysadily už v neděli ale v úterý večer už jsem věděla že to až do dalšího úterý nevydrží. A ve středu jsem už musela volat na alergo. jak tam v úterý půjdeme tak jí ráno dávat kapky nebudu.No podle odběru krve co nám dělala naše dr než zasílala papíry tak nám brala krev a výsledky posílala na alergo tak máme hraniční hodnoty alergie(ale to jsme měli léky když nám brali krev)

Peeetha
Závislačka 3887 příspěvků 164 inzerátů 03.02.17 13:01

@vranka1050 jasne to chapu, kdyz to bez leku nejde tak se neda nic delat ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama