Vyšetření na gynekologii, když jsem panna

Anonymní
18.4.20 16:46

Vyšetření na gynekologii, když jsem panna

Ahoj, je mi 19 let. Už asi od 16 mě trápí různé gynekologické potíže. Asi před rokem jsem byla u gynekoložky, ta mi udělala jenom ultrazvuk břicha a dala mi nějaký vaginální gel na infekci. Ta na chvíli pomohla, ale za chvíli znova. Výtok, svědění,.. Je mi to hrozně nepříjemné. Nedávno jsem byla u gynekologa znova a ten mi zase jen udělal ultrazvuk břicha, protože jsem ještě panna. Nemůže mně vyšetřit tam dole a tak mi zase předepsal ten gel, ale skoro vůbec to nepomohlo. Mám pořád hrozné výtoky, ale do té doby, než budu mít první sex mě nikdo nemůže pořádně vyšetřit. Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.4.20 16:59

Ahoj,
no já když byla panna, tak mi jeden gynekolog taky tvrdil, že jde dělat jen ultrazvuk přes břicho, ale pak jsem ho změnila a ten druhý mě normálně vyšetřoval, jen použil dětský přístroj, nebo jak to nazvat, aby se do mě mohl podívat a odebrat cytologii a pak použil normálně vnitřní ultrazvuk. Já tedy používala už předtím hojně i ty největší tampóny, tak mi říkal, že místa je tam dost. Jednou jsem měla taky výtok a kvasinkovou infekci a dostala jsem vaginální globule a taky nebyl problém si je zavést. Tak asi záleží gynekolog od gynekologa. Každopádně pokud máš dlouhodobé problémy, tak by se to řešit nějak mělo. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
3140
18.4.20 17:05

Já myslím, že by ti nějaký ster udělat mohl, vždyť ta tycinka je tenká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
18.4.20 17:47

Nechápu, co bys chtěla za vyšetření. Pohmatem se vyšetřit dá i panna, prostě přes konečník. Pokud máš infekce, tak ale žádné takové vyšetření nepotřebuješ a stěr ti udělat může úplně normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24844
18.4.20 18:06
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 19 let. Už asi od 16 mě trápí různé gynekologické potíže. Asi před rokem jsem byla u gynekoložky, ta mi udělala jenom ultrazvuk břicha a dala mi nějaký vaginální gel na infekci. Ta na chvíli pomohla, ale za chvíli znova. Výtok, svědění,.. Je mi to hrozně nepříjemné. Nedávno jsem byla u gynekologa znova a ten mi zase jen udělal ultrazvuk břicha, protože jsem ještě panna. Nemůže mně vyšetřit tam dole a tak mi zase předepsal ten gel, ale skoro vůbec to nepomohlo. Mám pořád hrozné výtoky, ale do té doby, než budu mít první sex mě nikdo nemůže pořádně vyšetřit. Co mám dělat?

Zkus protikvasinkovou dietu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama