Vyšetření na gynekologii při MS

82
11.5.20 20:06

Vyšetření na gynekologii při MS

Ahoj chci se zeptat jestli je možné vyšetření při MS mám problémy s MS jsem objednaná na zítra a dnes přišla MS další objednání by bylo až za 2 měsíce potřebuji vyšetření akutně co si myslíte jde to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64599
11.5.20 20:07

@Olkipe ano, jde to, v klidu.. Dr jsou na to i zvyklí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.5.20 20:19

Ja to jednou taky nejak i pres prasky necekane dostala, volala jsem a dostala jsem jiny termin. Urcite to jde ale nevim co vsechno ti maji delat a jestli to ma nekaky vliv na vysledky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
11.5.20 20:29

@Olkipe

Já byla objednána na gyndu, protože jsem 3 měsíce neměla MS (těhotná jsem nebyla) a v ten den, kdy jsem tam šla, jsem to dostala. Šla jsem tam, ale dr mi řekla, že vyšetřovat mě nebude, že na vyšetření přijdu až po. Ale řekla, že mi vezme krev skrz hladinu hormonů. Takže je možný, že tě nevysetri. Asi záleží na lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
11.5.20 20:29
@martina.se píše:
@Olkipe ano, jde to, v klidu.. Dr jsou na to i zvyklí..

No nevim, na ster mit ms nemuzes a dokror taky potrebuje neco videt..ano mozna zjisti prohmatem zda neni zvetsena deloha, ale jinak nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
11.5.20 20:30

Mě se jednou v mládí stalo, že to přišlo nečekaně dřív a to rovnou v převlekací kabince na gynekologii… Poslal mě domů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
11.5.20 20:41
@lilith1 píše:
No nevim, na ster mit ms nemuzes a dokror taky potrebuje neco videt..ano mozna zjisti prohmatem zda neni zvetsena deloha, ale jinak nevim.

Ono i záleží, o co jde.. Byla jsem takto několikrát a jen jsem nedávala moc.. Jinak šly i stery..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
11.5.20 21:03

Zkusila bych tam zavolat. Mozna ze v tvem pripade te vezme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3451
11.5.20 21:27

Tak mě by teda nenapadlo jít s ms na gynekologii, natož druhý den, kdy je to (aspon u me) nejsilnejsi. Nejlepsi bude zavolat dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
11.5.20 22:21
@martina.se píše:
Ono i záleží, o co jde.. Byla jsem takto několikrát a jen jsem nedávala moc.. Jinak šly i stery..

Tak ty stery jsou asi o nicem, muj gynekolog chce abych chodila nejlepe po skonceni ms a ne pred zacatkem dalsi ms uz je tam treba I spineni a to ster znehodnocuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat