Vyšetření na přítomnost trombofilních mutací

Anonymní
19.4.20 21:59

Vyšetření na přítomnost trombofilních mutaci

Krásný večer všem, byl někdo na vyšetření i když byl těhotný? Vyšetření na trombofilni mutace jsem nestihla dnes jsem zjistila, že jsem těhotná. Chtela bych 3 nejzákladnější. Moc děkuji za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

598
19.4.20 22:04

Ahoj. Ja byla na vyšetření pred otehotnenim. Nic hrozného to není. Vzali mi na hematoologii asi 6 zkumavek krve a poslali to na rozbor. Mam,,leidvickou,, mutaci. V těhotenství jsem chodila kazdy mesic na kontrolu kvuli poctu dedimeru. Mela jsem jich hodne, tak jsem si od poloviny těhotenství do 6ti nedeli pichala lék na redeni krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 22:08

@BMRL Děkuji moc, mě by to vůbec nenapadlo. Ve čtvrtek jsem objednaná na Hematologii a já si hledám soukromou laboratoř :zed: Vůbec jsem si to neuvědomila, ale na druhou stranu dělají to zadarmo na hematologii? Jen tak pro zajímavost :)

• Nahlásit
  • Citovat
60919
19.4.20 22:09
@Anonymní píše:
Krásný večer všem, byl někdo na vyšetření i když byl těhotný? Vyšetření na trombofilni mutace jsem nestihla dnes jsem zjistila, že jsem těhotná. Chtela bych 3 nejzákladnější. Moc děkuji za zkušenosti.

Chodí stovky těhotných na vyšetření trombofiních mutací. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60919
19.4.20 22:10
@Anonymní píše:
@BMRL Děkuji moc, mě by to vůbec nenapadlo. Ve čtvrtek jsem objednaná na Hematologii a já si hledám soukromou laboratoř :zed: Vůbec jsem si to neuvědomila, ale na druhou stranu dělají to zadarmo na hematologii? Jen tak pro zajímavost :)

jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama