Vyšetření očního pozadí v 11 měsících

26.5.17 06:59

Vyšetření očního pozadí v 11 měs.

Dobry den, pristi tyden nas ceka vysetreni ocniho pozadi na ocnim, budou malemu rozkapavat oci, slysela jsem, ze vysetreni je pro tak male deti hodne neprijemne, sestra ho pry zabali do nejake pleny a pridrzuje mu hlavicku a otevrene oci, kamaradka rikala, ze jeji dcera vysetreni prorvala, ma nekdo jinou zkusenost? Ja mam uz ted z toho nervy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22211
26.5.17 07:20

Synovi rozkapali oči na roce a půl, seděl mi na klíně a normálně jsme dál čekali v čekárně. Pak byl problém udržet mu hlavu opřenou na stojánku pro bradu u toho měřícího přístroje. Pro mě to bylo taky náročný, pořád chtěl domů, ale sestřičky i doktorka byly moc milé, jsou na děti zvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 07:28

@Russet Dekuji, no maly je jeste takove mimino, ze si to fakt neumim predstavit, kdyz i ja delam neco proti jeho vuli, napr. chci se mu podivat do pusy nebo kdyz ho pridrzuji na sonu hlavicky, tak sebou strasne mele a vriska.. to bude horor :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
26.5.17 08:21

@martinaska takové malé dite to nezvládne :(.My byli asi v 15. mesicich a řvala jak blázen a samozřejmě nedrzela hlavu jak měla a ještě k tomu pořádně otevřene oči. Takze zbytečně rozkapane oči a výsledky nejasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5755
26.5.17 08:39

Syn to absolvoval daleko mladsi…vubec o nic nejde. Nikoho nic neboli. ;) v plene je zabaleny, aby nemachal ruckama. Sestricka ho pak jeste prilehne. Na rozevreni oka se pouziva specialni „nastroj“. Nemej nervy, stejnak budes cekat venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.18 15:59

Je to sice uz delsi doba, ale zapomnela jsem tad napsat :) Chtela jsem dat vedet, jak to vysetreni u nas probehlo.. hodne jsem se bala, jak to maly bude snaset, ale bylo to uplne v pohode :) rozkapali mu oci, pak po nejake dobe cekani jsme sli k dr na to vysetreni, rikala ze ho nejdrive zkusi vysetrit na mem kline a kdyztak se uvidi, jestli by protestoval, tak by ho museli pak vleze pridrzet… a syn bez reci sedel na kline, dr mu svitila do oci a divala se pres nejakou lupu a vubec zadny plac, byl uzasny :) takze u kazdeho ditete je to asi jine, a to je nas syn docela hysterak, byla jsem prekvapena :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama