Vyšetření plodnosti ženy bez partnera

23.3.17 23:13

Vyšetření plodnosti ženy bez partnera

Byla mi i po čtvrt roce zjištěna vyšší hladina DHEAS (mužských hormonů) díky komplexnímu vyšetření u jednoho soukromého imunologa. Dá se s tím otěhotnět? Mám totiž obavy, že to mohlo za mé marné pokusy otěhotnět postupem let s několika partnery. Ti už s jinými partnerkami děti povětšinou mají.
Ráda bych to řešila, nejlépe celkově si někde nechala udělat vyšetření, která se u žen co se plodnosti týče, udělat dají. Vezmou mě ale jako jednotlivkyni? Gyndařka je za to, že se vždy vyšetřuje pár. Jenže já bych případný problém ráda vyřešila teď, když jsem stejně dlouhodobě v pracovní neschopnosti, přece hormonální profil, průchodnost vejcovodů a zda třeba netrpím PCOS.., bych mohla vědět i bez partnera. Netušíte, na které centrum se obrátit u bez doporučení gynekoložky? I kdybych si něco měla připlatit. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12327
24.3.17 07:37

@Kataramine taková věc by měla jít vyšetřit i bez partnera, však chlap taky jde kolikrát na spermiogram než pár začne vše víc řešit, ptž je to jednodušší a pak žena podstoupí to co píšeš ty…Navíc když by si šla darovat vajíčka tak taky podstoupíš veškerá vyšetření a partnera k tomu nepotřebuješ…nejdeš do cyklu IVF…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 13:43

@Petruskabmw Přesně tak jsem to myslela. Děkuji. Teď ještě ale které zařízení tohle provozuje i pro tyto případy? Třeba repromeda, stellart, reprofit a další kliniky…ty to budou spís nabízet párům včetně ivf potom. Nemá někdo něco ověřeného? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama