Vyšetření při kolikách

60
26.1.21 21:04

Vyšetření při kolikach

Maminky, bohužel jsme zítra odeslané na pozorování do nemocnice kvůli kolikam, malé je 7 měsíců. Zažila to některá? Hlavně jaká vyšetření můžou dělat? Nepřišla jsem proč to může být, zkoušela jsem opravdu všechno. Napadá mě intolerance potravin, alergie,… Netuším. MUDr to celou dobu neřešila, tvrdila jak je to normální, teď už i ona tvrdí, ze ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62216
26.1.21 21:33

Kojis? Vyloučila jsi vše že stravy ty? Nebo je na um? Jsou děti, co mají koliky dlouhodobě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
26.1.21 22:03

@slunicko117 tak určitě ultrazvuk, odběr krve a stolice.
Kojíš? Nebo UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.21 23:55

Když jsme u toho odběru krve, bojím se jít s miminkem na alergologii když ještě nemá ani rok kvůli odběru krve.. zatím jsem vyloučila potraviny, ale vlastně se jen pediatrička domnívá že je alergický a nic moc nejím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.1.21 02:40

@kavenka Kojim, zkoušela jsem že stravy vyloučit kravske výrobky kvůli případne ABKM, soju, maso, vejce, většinu ovoce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.1.21 02:41

Ještě jsem nenapsala, že prikrmuji ovoce, zelenina, masozelenina, kaše, nic nemělo vliv na změnu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
27.1.21 08:38

@Sedmikráskakrásná neboj se :hug: je dobře, že malou v nemocnici prohlédnou a zkontrolují.
A snad přijdou na problém, který ji trápí.
Jinak máš pravdu, že krevní testy na alergie bývají v tomto věku většinou neprůkazné.
Synovi brali v nemocnici krev na spoustu věcí, nejen alergeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat