Reklama

Vyšetření průchodnosti vejcovodů - klinika Gest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 21.02.18 22:09
Vysetreni pruchodnosti vejcovodu—klinika Gest

Ahoj, prosim nektere z Vas o info…pujdu na vysetreni pruchodnosti vejcovodu a zajimalo by me, jak vysetreni probiha a taky jestli po vysetreni je treba den dva, kdy nebudu schopna nic delat, nebo je to uplne v pohode? A jak je to s vysledky, dozvim se je hned pri vysetreni?
Konkretne jdu na klinuku Gest :) moc dekuju

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 21.02.18 22:45

Já jsem byla na testu průchodnosti u svého gynekologa, který provedl HyCoSy ambulantně. No, nic medovýho to nebylo, já to měla bez oblbováku, ale dozvěděla jsem se ihned, že je vše v poho. Na ten den si nic neplánuj, budeš ráda, když si zalezeš do postele a budeš odpočívat. Pak tě bude bolet bříško jako při menstruaci, já byla do večera ok.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >