Vyšetření sluchu - soukromá klinika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marcy40
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 20:39
Vyšetření sluchu soukromá klinika

Prosím maminky o radu. Dcera už odmalička špatně snáší hluk. Teď ve 3 letech při nějaké vyšší frekvenci… vrtá vrtačka, řeže se dřevo apod. si zácpava uši že ji bolí. Měla je prasklé jako malá. Druhé ouško ji pichaly ve 3letech po zánětu uši. Po rýmě se jí to usazuje právě do uší. Mám pocit že možné jinak slyší nebo jak to říct. Málo mluví a hodně slova komoli. Je nějaká soukromá klinika nebo zařízení kde se dá provést odborné vyšetření sluchu v Brně a okolí? Do klasické nemocnice moc nechci.

Reakce:
luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 07.08.19 20:58

@marcy40 vim, ze to je z ruky, ale me skvela ORL lekarka doporucila foniatrii v Motole. Nakonec jsme tam jit nemuseli, tak nemam zkusenost. Co radi ORL lekar? Co zkusit klinickeho logopeda?

Sibarita
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 07.08.19 21:16

Ahoj, doporucuji kliniku LOGO na Vsetínské. Ted jsme tam byli s třítýdenním miminkem na foniatrii, protoze v porodnici se jim pokazil pristroj na mereni sluchu. Chodime tam i se staršími syny skrz logopedii a predskolni vysetreni, opravdu maximalne doporucuji a drzim palce, aby to u dcerky bylo dobré :kytka:

marcy40
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 21:37

O té jsem slyšela ale nevím právě o nikom kdo tam byl. Mě jde právě o foniatrii zda slyší co má a nemá nějakou patologii v ousku. Mohu se zeptat zda je potřeba doporučení lékaře a jaké jsou ceny? Diky :)

Billi
Nadpozemská drbna 26115 příspěvků 07.08.19 21:56

@marcy40 my chodíme na Logo kliniku do Prahy. Minimálně logopedie je na pojišťovnu (ostatní řešíme na jiných pracovištích), takže neplatime nic. Doporučení chtěli, ale to po nás chtěli všude - na foniatrii, psychologů…

Sibarita
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 07.08.19 22:08

@marcy40 Doporuceni jsme nemeli, vsechno bylo hrazeno pojišťovnou. Ale ve vasem pripade bych se nebala tam na recepci zavolat, popsat situaci a domluvit se. My jsme cekali cca 14 dni, nez nas vzali, jinde to bylo vic jak mesic.

Váš příspěvek
Reklama